Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2011, 10:25

autor: Sarge

Obejrzyj ponad pół godziny rozgrywki w grze Deus Ex: Bunt Ludzkości

Na łamach serwisu IGN opublikowany został nowy materiał filmowy przedstawiający rozgrywkę w grze Deus Ex: Bunt Ludzkości. Nagranie trwa ponad pół godziny.

Serwis IGN opublikował trwający ponad 30 minut materiał filmowy przedstawiający rozgrywkę w grze Deus Ex: Bunt Ludzkości. To dobra okazja, by przyjrzeć się jej bliżej na ponad miesiąc przed premierą.

Podzielone na trzy części nagranie rozpoczyna się w podobny sposób jak czerwcowa prezentacja na targach E3. Tym razem całość jest jednak o wiele bardziej rozbudowana i po raz kolejny została poparta komentarzem reżysera gry. Jean Francois Dugas omawia wiele elementów swojego dzieła – poczynając od rozmów z postaciami, przez hakerskie minigry, a kończąc na walce z przeciwnikami.

Deus Ex: Bunt Ludzkości ukaże się w Europie 26 sierpnia na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju tytuł zostanie wydany przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. Cały czas możecie go zamawiać w Sklepie GRY-OnLine, gdzie pecetową edycję znajdziecie za 119.90 złotych, a konsolowe za 209.90 złotych.