Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2011, 15:30

autor: Soviet

Nowości w taniej serii od Licomp Empik Multimedia

Licomp Empik Multimedia odświeża swoją tanią linię wydawniczą. W ofercie "Best of" pojawiły się nowe tytuły, szykują się także zmiany na stronie internetowej.

Tanich gier nigdy za wiele. Licomp Empik Multimedia powraca z serią wydawniczą „Best of”, w ramach której za małe pieniądze kupić można tytuły dystrybuowane przez tego wydawcę. Odświeżona wersja akcji ma skupić się wokół oficjalnej strony, na której pojawiło się sporo nowych tytułów.

Nowości w taniej serii od Licomp Empik Multimedia - ilustracja #1

Ofertę podzielono na cztery kategorie: racing, action, kids i FPS. W tej pierwszej grupie znajdziemy dwie pierwsze odsłony serii DiRT, Race Driver: GRID oraz Blur. Zestaw gier akcji obejmuje James Bond 007: Blood Stone, Transformers: Revenge of the Fallen - The Game, Transformers: War For Cybertron oraz pierwszą część Prototype. Fani strzelanek kupić mogą Singularity oraz Wolfenstein (w promocji od 29 lipca). W ofercie dla dzieci znalazło się Shrek Forever After.

Ceny wszystkich wyżej wymienionych tytułów znajdują się w przedziale od 29,99 do 39,99 złotych. Oferta ma być na bieżąco rozbudowywana o nowe pozycje, a obecna strona internetowa akcji „Best of” ma zostać gruntowanie przebudowana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.