Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2009, 11:05

autor: Katarzyna Pochowska

Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku

Firma The Games Company, wydawca gry Demonicon: The Dark Eye, ujawniła kolejne informacje na temat tego wyczekiwanego przez fanów RPG tytułu. Producentem gry jest studio Silver Style, odpowiedzialne m. in. za stworzenie ostatniej części Simon The Sorcerer. Wiadomo już, że gra ukaże się w wersjach na PC oraz Xboksa 360, a jej premiery spodziewać się możemy najprawdopodobniej w 2011 roku.

Firma The Games Company, wydawca gry Demonicon: The Dark Eye, ujawniła kolejne informacje na temat tego wyczekiwanego przez fanów RPG tytułu. Producentem gry jest studio Silver Style, odpowiedzialne m. in. za stworzenie ostatniej części Simon The Sorcerer. Wiadomo już, że gra ukaże się w wersjach na PC oraz Xboksa 360, a jej premiery spodziewać się możemy najprawdopodobniej w 2011 roku. Do dziś wiedzieliśmy jedynie o pracach trwających nad produkcją.

Odbywające się właśnie w Kolonii targi gamescom okazały się także idealną okazją zaprezentowania graczom nowych screenów, ukazujących mroczny klimat Demonicon.

Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku - ilustracja #1
Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku - ilustracja #2

The Dark Eye to gra akcji/cRPG stworzona, podobnie jak Drakensang, na podstawie uniwersum papierowego RPG Das Schwarze Auge, które jest szczególnie popularne właśnie w Niemczech. Jej niewątpliwym atutem ma być tryb multiplayer, umożliwiający rozgrywkę maksymalnie do ośmiu osób. Oprócz tego w Demonicon, wcielając się w bohatera, będziemy mieli możliwość wyboru strony dobra lub zła i podejmowania własnych decyzji. Grę cechować mają również wysoki poziom graficzny, ujęcia stylizowane na filmy akcji, szczegółowa fabuła, innowacyjne questy. Więcej na temat Demonicon znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku - ilustracja #3
Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku - ilustracja #4
Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku - ilustracja #5