Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2011, 11:20

autor: What3ver

Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball

Firma Namco Bandai przekazała wiadomość, która ucieszy wszystkich fanów legendarnej mangi Dragon Ball. Okazuje się, że studio Spike tworzy nową grę spod znaku tej marki - Dragon Ball Game Project AGE 2011. Wspomniany tytuł to wersja robocza i może ulec zmianie w przyszłości.

Firma Namco Bandai przekazała wiadomość, która ucieszy wszystkich fanów legendarnej mangi Dragon Ball. Okazuje się, że studio Spike tworzy nową grę spod znaku tej marki - Dragon Ball Game Project AGE 2011. Wspomniany tytuł to wersja robocza i może ulec zmianie w przyszłości. Pojawiły się już pierwsze screeny oraz teaser, który można zobaczyć poniżej. Produkcja ukaże się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball - ilustracja #1

Nowa bijatyka pokryje się z fabułą Dragon Ball Z, czyli serii filmów anime opowiadających przygody Goku i jego przyjaciół. Charakteryzowała się ona tym, że bohaterowie zmagali się z większą liczbą coraz to bardziej wymagających przeciwników. Oznacza to przede wszystkim spore pole do popisu dla twórców jeżeli chodzi o wybór postaci czy lokacji. Czy autorzy to wykorzystają? Obiecują, że tak.

Nowa produkcja ma oferować ogromny wybór bohaterów, interaktywne lokacje oraz przebudowany tryb Story Mode. Te zapewnienia mogą okazać się prawdziwe. W swojej poprzedniej produkcji opartej na Smoczych Kulach, mowa o grze Dragon Ball: Raging Blast 2, firma Spike zaserwowała graczom aż 90 grywalnych postaci, lokacje, które można było niszczyć (co wpływało też na samą walkę) oraz dobrą oprawę audio-wizualną.

W Dragon Ball Game Project AGE 2011 wszystko ma być większe i lepsze, więc jeżeli tylko jakość zostanie zachowana na wysokim poziomie, to można oczekiwać kolejnego, solidnego tytułu spod znaku bajki dzieciństwa wielu graczy.

Nie zostało ogłoszone, kiedy nowy DB ujrzy światło dzienne. Nowych informacji należy się spodziewać pod koniec czerwca, podczas targów Japan Expo.

Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball - ilustracja #2
Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball - ilustracja #3
Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball - ilustracja #4
Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball - ilustracja #5
Namco Bandai ogłasza kolejną grę z serii Dragon Ball - ilustracja #6