Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 13:38

autor: Froozyy

Mod do GreedFall poprawia pracę kamery i pole widzenia

W sieci pojawiła się modyfikacja Camera Overhaul do GreedFall, która poprawia pracę kamery oraz zwiększa zasięg widzenia. Autorzy umieścili również krótkie wideo, prezentujące wprowadzone zmiany.

Społeczność moderska naprawia problemy GreedFalla. - Mod do GreedFall poprawia pracę kamery i pole widzenia - wiadomość - 2019-09-18
Społeczność moderska naprawia problemy GreedFalla.

Minął już tydzień od premiery gry RPG akcji GreedFall. Produkcja pomimo początkowych problemów technicznych, zbiera bardzo dobre opinie na Steamie. Gracze jednak nie przestają narzekać na wiele niedogodności, jak chociażby pracę kamery. Na ratunek przychodzi społeczność moderska, która w zaledwie kilka dni od premiery zdołała naprawić rozmaite niedociągnięcia.

W serwisie nexusmods.com pojawiła się modyfikacja Camera Overhaul, poprawiająca pracę kamery oraz zwiększająca zasięg pola widzenia w GreedFall (z wartości 1.5 do 2). Usunięto też ruch kamery podczas biegania oraz walki, na co narzekało bardzo wielu graczy. W jaki sposób te zmiany wpływają na rozgrywkę, możecie zobaczyć na filmiku powyżej.

GreedFall miał swoją premierę 10 września 2019 roku i jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W produkcji wcielamy się w bohatera, którego głównym zadaniem jest odnalezienie lekarstwa na chorobę wyniszczającą Stary Świat. Nasze czyny i decyzje wpływają na to, w jaki sposób potoczy się dalsza historia. Tytuł doczekał się polskiej wersji językowej (z napisami).