Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2019, 08:45

autor: Adrian Werner

GreedFall – nowy gameplay z gry autorów The Technomancer

W sieci pojawił się nowy gameplay z GreedFall, czyli gry RPG od znanego z The Technomancer studia Spiders. Materiał zawiera jedenaście minut rozgrywki.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
GREEDFALL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Spiders
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: wrzesień 2019 r.

Tegoroczna edycja targów E3 już dawno za nami, ale do sieci wciąż trafiają kolejne materiały zarejestrowane podczas tej imprezy. Najnowszym jest zapis rozgrywki z GreedFall, czyli RPG-a akcji, nad którym pracuje studio Spiders, znane z takich produkcji jak Mars: War Logs czy The Technomancer. Materiał trwa jedenaście minut i daje dobre pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt. Gameplay pokazuje m.in. scenki przerywnikowe, eksplorację, towarzyszy i walkę. Nie zabrakło również starcia z bossem.

GreedFall budzi zainteresowanie nietypowym światem, który łączy realia XVII-wiecznego kolonializmu z elementami fantastycznymi, tworząc mieszankę mocno odbiegającą od tego, co zazwyczaj oferują gry RPG.

W GreedFall zagramy we wrześniu. - GreedFall – nowy gameplay z gry autorów The Technomancer - wiadomość - 2019-06-23
W GreedFall zagramy we wrześniu.

Przypomnijmy, że GreedFall zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się we wrześniu tego roku i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Początkowo gra miała ukazać się w zeszłym roku, ale autorzy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie projektu. Opóźnienie powinno wyjść GreedFall na dobre, gdyż studio Spiders wyrobiło sobie opinię zespołu tworzącego ciekawe RPG-i akcji, które nie są jednak w stanie w pełni zrealizować swojego potencjału z powodu kiepskiego stanu technicznego. Do tej pory najlepszą produkcją dewelopera był wydany w 2016 roku The Technomancer. Tytuł spodobał nam się na tyle, że wystawiliśmy mu ocenę 7.5/10, ale uzyskałby znacznie wyższą notę, gdyby nie liczne błędy, słabe AI i niedomagająca kamera.

  1. Oficjalna strona gry