Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2019, 09:55

autor: Adrian Werner

The Sinking City – obszerny gameplay z pełnej wersji gry

Na YouTube trafił trwający prawie 80 minut gameplay z przygodówkowego horroru The Sinking City. Pozwala on zobaczyć początkowe fragmenty gry.

Na wycieczkę do tonącego miasta udamy się w najbliższy czwartek. - The Sinking City – obszerny gameplay z pełnej wersji gry - wiadomość - 2019-06-23
Na wycieczkę do tonącego miasta udamy się w najbliższy czwartek.
THE SINKING CITY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Frogwares
  2. Wydawca: Bigben Interactive
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 czerwca 2019 r.

Już tylko cztery dni dzielą nas od premiery The Sinking City, czyli przygodówkowego horroru od studia Frogwares, znanego z serii Sherlock Holmes. Osoby rozważające zakup tej produkcji zainteresować powinien obszerny gameplay opublikowany przez kanał theRadBrad.

Materiał podzielony jest na dwa filmy, które łącznie oferują prawie osiemdziesiąt minut zapisu rozgrywki. Gameplay pokazuje początkowe sekcje gry i zarejestrowano go w pełnej wersji produkcji. Możemy na nim zobaczyć m.in. eksplorację, rozmowy z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywanie zagadek.

Przypomnijmy, że The Sinking City zadebiutuje 27 czerwca na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Wersja PC przez pierwszy rok dostępna będzie wyłącznie w Epic Games Store.

Warto wspomnieć, że The Sinking City zmierza również na konsolę Nintendo Switch. To wydanie ukaże się jednak później. Na razie nie ujawniono daty premiery tej edycji.

Do tej pory studio Frogwares specjalizowało się w dosyć tradycyjnych przygodówkach. The Sinking City ma być inne. Gra zaoferuje otwarty świat, walkę i elementy RPG, a do tego jest to najdroższy projekt w dorobku zespołu. Czy tytuł spełni pokładane w nim nadzieje, przekonamy się w czwartek.

  1. Oficjalna strona gry