Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2019, 11:25

autor: Adrian Werner

Gran Turismo Sport wkrótce zaoferuje wyścigi w deszczu

Fani Gran Turismo Sport wkrótce otrzymają okazję ścigania się w deszczu. Na oficjalnym kanale YouTube cyklu opublikowano filmik pokazujący, jak będzie to wyglądało w akcji.

GRAN TURISMO SPORT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Polyphony Digital
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 17 października 2017 r.

Gran Turismo Sport oferuje fanom symulatorów jazdy wiele, ale do tej pory w grze brakowało możliwości ścigania się w deszczu. Wkrótce ulegnie to jednak zmianie.

Na oficjalnym kanale serii opublikowano filmik, w którym specjalizujący się w symulatorach jazdy gracz Coque Lopez bawi się na torze Red Bull Ring. Trasa ta jest już od dawna dostępna w Gran Turismo Sport, ale na materiale po raz pierwszy możemy ją zobaczyć w wersji z deszczową pogodą.

Filmik pokazuje wyścigi w rzęsistym deszczu, na mokrej trasie, co nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale wpływa też w istotnym stopniu na rozgrywkę. Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie opcja ta trafi do gry oraz na ilu trasach będzie dostępna.

Na wyścigi w deszczu czekamy od dawna. - Gran Turismo Sport wkrótce zaoferuje wyścigi w deszczu - wiadomość - 2019-06-23
Na wyścigi w deszczu czekamy od dawna.

Deszczowa pogoda nie jest kompletną nowością w Gran Turismo Sport. Do tej pory pojawiła się ona jednak tylko w lokacji Northern Isle w ramach szkółki jazdy z różnorodnymi wyzwaniami. Brakowało za to możliwości rywalizowania w tradycyjnych wyścigach w takich warunkach.

Przypomnijmy, że Gran Turismo Sport zadebiutowało w październiku 2017 roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation 4. Produkcja spotkała się z chłodniejszym przyjęciem niż wcześniejsze odsłony cyklu, głównie z powodu znacznie skromniejszej zawartości niż poprzednie części. Tytuł posiada średnią ocen na poziomie 75% według serwisu Metacritic. Z tym konsensusem zgodził się nasz redaktor, który wystawił projektowi notę 7.5/10.

Słabsze recenzje nie przeszkodziły jednak grze w osiągnięciu imponujących wyników sprzedaży. Firma Sony kilka dni temu pochwaliła się, że Gran Turismo Sport rozeszło się w ponad 8 mln egzemplarzy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Gran Turismo Sport - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Gran Turismo Sport – wyścigi z brakami, ale i z duszą