Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2022, 20:10

Humble Choice na grudzień to rewelacyjna oferta dla fanów RPG [Aktualizacja]

Oferta Humble Choice na grudzień 2022 roku jest już dostępna. Nowa paczka zawiera osiem gier, w tym dwa cenione RPG.

Źródło fot. GreedFall / Steam.
i

Aktualizacja

Grudniowa oferta Humble Choice jest już dostępna. Przeciek, o którym informowaliśmy Was wczoraj, sprawdził się. Oprócz wspomnianych w nim czterech gier paczka obejmuje jeszcze cztery inne tytuły – w sumie jest ich osiem. Pełna zawartość prezentuje się następująco:

Z oferty można skorzystać, klikając w poniższy przycisk. Będzie ona dostępna do 3 stycznia do godziny 18:59 czasu polskiego.

Humble Choice kupisz tutaj

Oryginalna wiadomość

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuły gier, które trafią do oferty Humble Choice w grudniu 2022 roku. Prawdopodobnie, gdyż jest to przeciek. Jednak jako że pochodzi on od użytkownika serwisu dealabs.com o pseudonimie billbil-kun – który znany jest z rzetelnych informacji – można założyć, iż potwierdzi się on co do joty.

Ów internauta wyjawił cztery tytuły, które mają zostać udostępnione w grudniu w abonamencie Humble Choice. Są to:

  • Wasteland 3 – izometryczne RPG od studia inXile entertainment osadzone w postapokaliptycznych realiach (mimo trójki w tytule można w nie grać bez znajomości poprzednich odsłon serii);
  • GreedFall – trzecioosobowe RPG od zespołu Spiders (twórców m.in. świeżego Steelrising), które przenosi gracza do fantastycznego uniwersum wzorowanego na XVII-wiecznej epoce kolonializmu;
  • First Class Trouble – asymetryczna gra sieciowa a la Among Us, pozwalająca wcielić się w ostatnich żywych pasażerów statku kosmicznego SS Alithea, by stawić czoło kontrolującej go sztucznej inteligencji;
  • Backbone – przygodówka 2D z elementami skradanki w klimacie noir, której protagonistą jest humanoidalny szop Howard Lotor, pełniący rolę prywatnego detektywa.

Warto mieć na uwadze, że nie są to wszystkie gry, jakie trafią do grudniowej paczki. Pełną jej zawartość poznamy jutro. Dla przypomnienia dodam, iż wciąż można skorzystać z listopadowej oferty Humble Choice i za 11,99 dolara (ok. 54 zł) nabyć takie tytuły jak choćby Hell Let Loose, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Fate Edition, Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice czy Eldest Souls. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej