Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2022, 19:14

Mocne Humble Choice na listopad 2022

Trwa kolejna edycja promocji Humble Choice. W związku z tym ujawniono bazę gier, które wchodzą w skład paczki. Wśród nich znalazły się między innymi Hell Let Loose, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning i Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice.

Źrodło fot. Black Matter Pty Ltd
i

Wystartowała kolejna edycja Humble Choice. W ramach tej usługi na początku każdego miesiąca ujawniona zostaje baza gier, które można zdobyć na własność. Tym razem ponownie przygotowano mocną paczkę. Wszystkie pozycje można dostać za 11,99 dolara (ok. 58 zł).

Tutaj kupicie Humble Choice

Wśród produkcji, które odbierzemy w tej edycji Humble Choice, znalazło się między innymi Hell Let Loose. To nastawiony na sieciową rozgrywkę FPS osadzony w realiach II wojny światowej. Podczas zabawy bierzemy udział między innymi w bitwie pod Stalingradem.

W tej edycji Humble Choice znalazły się następujące gry:

  1. Hell Let Loose
  2. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – Fate Edition
  3. Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice
  4. Roboquest
  5. Eldest Souls
  6. Unmetal
  7. Raji: An Ancient Epic
  8. Morbid: The Seven Acolytes

Wszystkie klucze przeznaczone są do aktywacji za pośrednictwem platformy Steam.

  1. Humble Choice – strona oficjalna

{ramkazielona}

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej