Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2020, 12:22

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning taniej dla posiadaczy oryginału

Pecetowe wydanie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning będzie tańsze na Steamie dla posiadaczy oryginalnej wersji z 2012 roku. Co więcej, rabat będzie można połączyć z premierową promocją.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning taniej dla posiadaczy oryginału - ilustracja #1
Remaster Kingdoms of Amalur zadebiutuje już za kilka dni.

Twórcy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – odświeżonej wersji udanej gry RPG z 2012 roku – poinformowali, że pecetowcy, którzy mają w swojej bibliotece Steam stare wydanie, będą mogli nabyć remaster o połowę taniej. Co więcej, upust będzie można połączyć z premierową promocją, która pozwoli zmniejszyć cenę o kolejne 10% (łącznie 60%). Warto przy tym odnotować, że rabat będzie obejmował zarówno wydanie standardowe, jak i tzw. Fate Edition, w którego skład wchodzi także przyszły dodatek (mowa o nowym rozszerzeniu – istniejące DLC do Kingdoms of Amalur: Reckoning są częścią bazowej gry).

Z omawianej zniżki dla posiadaczy starej wersji będzie można skorzystać przez dwa miesiące po premierze gry, czyli do listopada.

Przypominamy, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zadebiutuje 8 września i poza pecetami pojawi się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Czarne konie jesieni 2020 – gry, na które nie czekacie, a powinniście
  2. Recenzja Kingdoms of Amalur: Reckoning - między Skyrim a Diablo
  3. Kingdoms of Amalur: Reckoning – poradnik
  4. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – strona oficjalna