Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2019, 11:25

autor: AlexB

GreedFall starczy na 30-45 godzin, poznaliśmy liczbę zakończeń

W wywiadzie z magazynem The Escapist Jehanne Rousseau, prezes studia Spiders, zdradziła, że przejście nadchodzącego RPG-a GreedFall zajmie około 30-45 godzin. Ponadto tytuł będzie posiadał cztery główne zakończenia.

Na świecie nie brakuje fanów gier RPG. Nie wszyscy jednak są miłośnikami bardzo długich pozycji. Niektórych może zniechęcać fakt, że zanim ujrzą zakończenie, będą musieli spędzić w tytule nawet przeszło 100 godzin. Na szczęście dla takich osób, GreedFall nie będzie tego typu produkcją. Jak powiedziała w rozmowie z magazynem The Escapist Jehanne Rousseau, prezes studia Spiders, przejście nadchodzącego dzieła paryskiej ekipy zajmie mniej więcej 30 godzin, jeśli ktoś będzie chciał ukończyć wyłącznie wątek główny, lub nawet 45 godzin w sytuacji, gdy dany gracz spróbuje wykonać dodatkowo wszystkie zadania poboczne.

GreedFall nie będzie produkcją przesadnie rozciągniętą. - GreedFall starczy na 30-45 godzin, poznaliśmy liczbę zakończeń - wiadomość - 2019-08-13
GreedFall nie będzie produkcją przesadnie rozciągniętą.

Jeśli po tylu godzinach GreedFall pozostawi kogoś z poczuciem niedosytu, to zawsze będzie można rozpocząć całą zabawę od nowa. Po co? Otóż w tytule znajdą się cztery główne zakończenia, determinowane przez wybory dokonywane w trakcie całej rozgrywki oraz poziomy relacji, jakie uda nam się zawiązać między głównym bohaterem a członkami jego drużyny. Co ciekawe, jak stwierdziła Rousseau, poszczególne finały historii niekoniecznie będą musiały być postrzegane tak samo przez wszystkich graczy. Niektórzy uznają dane zakończenie za pozytywne, a inni wprost przeciwnie.

Klimat produkcji studia Spiders i kilka zakończeń mogą zachęcić część graczy do jej kilkukrotnego przejścia. - GreedFall starczy na 30-45 godzin, poznaliśmy liczbę zakończeń - wiadomość - 2019-08-13
Klimat produkcji studia Spiders i kilka zakończeń mogą zachęcić część graczy do jej kilkukrotnego przejścia.

Z innych ciekawych rzeczy wyciągniętych z rozmowy Jehanne Rousseau z magazynem The Escapist, warto wspomnieć, że tytuł będzie miał skalę zbliżoną do serii Dragon Age. Czy chodziło jej o rozmach całego uniwersum? Czy po prostu wielkość nadchodzącego tytułu porównywalną do którejś odsłony popularnego cyklu od BioWare? Tego dokładnie nie wiadomo. Z pewnością jednak próba dorównania efektom prac dużo większego studia przez licząca nieco ponad 20 osób francuską ekipę Spiders jest bardzo ambitna.

GreedFall ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 10 września bieżącego roku. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy). Jeśli jesteście ciekawi, jak nadchodzące dzieło studia Spiders sprawuje się w akcji, możecie obejrzeć jego ostatni trailer, który niedawno zadebiutował w sieci. Jest on dostępny powyżej.

  1. Oficjalna strona gry GreedFall
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GreedFall

GreedFall