Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2019, 11:00

autor: XxX

GreedFall z bardzo dobrymi recenzjami na Steamie

GreedFall od studia Spiders miał swoją premierę zaledwie wczoraj, a już zdobył całą masę pozytywnych opinii graczy na Steamie. I chociaż tytuł nie jest pozbawiony rozmaitych wad, to jednak w porównaniu do zalet jest ich naprawdę niewiele.

GreedFall cieszy się bardzo pozytywnymi recenzjami użytkowników na Steamie. - GreedFall z bardzo dobrymi recenzjami na Steamie - wiadomość - 2019-09-11
GreedFall cieszy się bardzo pozytywnymi recenzjami użytkowników na Steamie.

GreedFall zadebiutował 10 września na komputerach osobistych, konsolach Xbox One oraz PS4 i – jak podaje SteamCharts - w dniu premiery na samych PC w szczycie osiągnął liczbę ponad 16 tys. jednocześnie grających osób, co stanowi bardzo dobry wynik. Dodatkowo GreedFall cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami w serwisie Steam, co może niektórych dziwić, biorąc pod uwagę liczne wady i błędy. Z większością z nich można sobie jednak poradzić, posiłkując się drobnymi podpowiedziami.

Gracze pokochali GreedFall przede wszystkim za złożoną opowieść ze świetną fabułą, realną wartość podejmowanych wyborów oraz wymagający system walki. W wypowiedziach recenzentów na Steamie często przywoływane są porównania do gier: Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmin 2, Star Wars Knights of the Old Republic, czy Dragon Age Origins. Zdaniem sporego grona osób, tym właśnie GreedFall jest – grą skierowaną do fanów powyższych produkcji.

Liczba graczy w szczycie w dniu premiery wynosiła ponad 16 tysięcy. - GreedFall z bardzo dobrymi recenzjami na Steamie - wiadomość - 2019-09-11
Liczba graczy w szczycie w dniu premiery wynosiła ponad 16 tysięcy.

Oczywiście nie może być tak słodko i czasem pojawiają się też niepochlebne opinie. Część z nich nawiązuje do licznych błędów samej aplikacji, ale są również tacy, którym nie podoba się choćby kiepska synchronizacja mimiki ust z wypowiedziami bohaterów. Zdaniem zdecydowanej większości, to wszystko można jednak przeboleć i liczyć, że twórcy z czasem poprawią drobne niedociągnięcia swojej produkcji.

Jeśli tytuł stawia przed wami wyzwania, z którymi nie potraficie sobie poradzić, zawsze możecie posiłkować się naszym poradnikiem, który na pewno ułatwi wiele kwestii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GreedFall

GreedFall