Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2019, 14:22

autor: Entelarmer

GreedFall - fantastyczny Nowy Świat na premierowym zwiastunie

Studio Spiders udostępniło zwiastun na premierę gry GreedFall. Materiał pokazuje, czego możemy spodziewać się po fabule produkcji.

W przyszłym tygodniu zadebiutuje GreedFall, dzieło twórców The Technomancer i Bound by Flame. Twórcy postanowili nam o tym przypomnieć premierowym zwiastunem gry. Materiał skupia się na przedstawieniu warstwy fabularnej, w tym wyniszczanego przez tajemniczą plagę Starego Świata oraz chronionej przez fantastyczne bestie wyspy Teer Fradee. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Gra ma być najdroższym projektem w historii studia Spiders, które znane jest z intrygujących, lecz niedopracowanych RPG akcji. Niedawna prezentacja na targach gamescom 2019 pozwalała wierzyć, że choć najnowsze dzieło zespołu również może być nieco siermiężne, bez wątpienia kryje się w nim spory potencjał. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią. GreedFall zadebiutuje 10 września na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 w polskiej wersji językowej (napisy). W przypadku PC możecie sprawdzić wymagania sprzętowe podane przez twórców.

Za kilka dni przekonamy się, czym zaskoczy nas GreedFall. - GreedFall - fantastyczny Nowy Świat na premierowym zwiastunie - wiadomość - 2019-09-06
Za kilka dni przekonamy się, czym zaskoczy nas GreedFall.