Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2004, 12:55

autor: eLKaeR

Mocny globalny wydawca Knights of Honor

Bułgarska firma developerska o nazwie Black Sea Studios już niebawem zakończy opracowywanie nowej gry strategiczno-ekonomicznej, nawiązującej do europejskiego średniowiecza i zatytułowanej Knights of Honor. Niniejszy produkt zamierza wydać w krajach niemieckojęzycznych korporacja Sunflowers Interactive wraz z początkiem tegorocznych letnich wakacji. Natomiast dystrybucją w pozostałych państwach Starego Kontynentu i innych zakątkach kuli ziemskiej zajmie się znacznie potężniejsza instytucja.

Bułgarska firma developerska o nazwie Black Sea Studios już niebawem zakończy opracowywanie nowej gry strategiczno-ekonomicznej, nawiązującej do europejskiego średniowiecza i zatytułowanej Knights of Honor . Niniejszy produkt zamierza wydać w krajach niemieckojęzycznych korporacja Sunflowers Interactive wraz z początkiem tegorocznych letnich wakacji. Natomiast dystrybucją w pozostałych państwach Starego Kontynentu i innych zakątkach kuli ziemskiej zajmie się znacznie potężniejsza instytucja.

Dzięki podpisanej właśnie umowie za globalne rozprowadzanie omawianej pozycji odpowiedzialny ma być amerykański koncern Electronic Arts . Zatem jest właściwie jasne, że sprzedaż w Polsce będzie możliwa za sprawą prężnie funkcjonującego rodzimego oddziału EA .

Więcej informacji o Knights of Honor:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Knights of Honor

Knights of Honor