Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2017, 21:14

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda - towarzysze z oddziału na nowym zwiastunie

Doczekaliśmy się kolejnego zwiastuna gry Mass Effect: Andromeda. Tym razem deweloperzy ze studia BioWare postanowili zaprezentować naszych towarzyszy z oddziału.

Studio BioWare sprawiło nam miłą niespodziankę na zakończenie dnia, publikując nowy zwiastun filmowy Mass Effect: Andromeda. Tym razem nie znajdziecie na nim fragmentów rozgrywki, gdyż twórcy postanowili zaprezentować naszych kolegów z oddziału oraz Archonta, z którym staniemy do walki. Na początku przygody towarzyszyć będą nam Liam i Cora. Mężczyzna to specjalista od zabezpieczeń, a kobieta trenowała z Matkami asari. Oprócz nich główną ekipę tworzyć będą Alek oraz oczywiście Scott i Sara Ryder. Ponadto z czasem szeregi grupy zasilą postacie, które przybyły do Andromedy przed nami – mowa o Vetrze, Peebee oraz Dracku. W opublikowanym komunikacie wspomniano też o salariańskim pilocie Kallo Jathcie, ale to nie wszyscy bohaterowie, z którymi się zaprzyjaźnimy.

Mass Effect: Andromeda ukaże się 23 marca 2017 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Kilka dni wcześniej, a dokładniej pisząc 16 marca, w usługach EA Access (dostępna na Xboksie One) i Origin Access (PC) pojawi się dziesięciogodzinna wersja trial. Jeżeli chcecie się na nią załapać, będziecie musieli mieć aktywną subskrypcję, która w obu przypadkach kosztuje 14,99 zł miesięcznie.

Mass Effect: Andromeda - towarzysze z oddziału na nowym zwiastunie - ilustracja #2