Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2017, 15:03

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Mass Effect: Andromeda przed premierą otrzyma wersję trial

Abonenci usług EA Access i Origin Access otrzymają na kilka dni przed premierą gry Mass Effect: Andromeda (w Polsce ukaże się 23 marca) dziesięciogodzinną wersję trial.

Studio BioWare poinformowało, że abonenci usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) otrzymają dziesięciogodzinną wersję trial gry Mass Effect: Andromeda. W kolejnych twittach wyjaśniono, że zostanie ona udostępniona 16 marca, a postępy w niej poczynione przeniosą się do pełnej wersji, o ile oczywiście zdecydujecie się na jej zakup. Dla fanów cyklu będzie to z pewnością fajna okazja, by wcześniej zacząć nową przygodę, więc być może zachęci was to do zainwestowania w subskrypcję. Przypominamy, że w przypadku EA Access dostęp wyceniono na 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za cały rok. Natomiast na PC-tach dostępna jest tylko płatność miesięczna (też 14,99 zł).

EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) to bliźniacze usługi oferowane przez firmę Electronic Arts. Opłacając abonament, otrzymujecie dostęp do rozmaitych gier, którymi możecie się bawić do woli, o ile macie aktywną subskrypcję. Wśród nich znajdują się takie pozycje jak Star Wars: Battlefront, Mirror's Edge Catalyst czy FIFA 16. Oprócz tego abonenci otrzymują też wersje trial wybranych tytułów oraz zniżkę na zakup gier wydawanych przez EA.

Jako pierwsi przygodę w Mass Effect: Andromeda rozpoczną abonenci EA i Origin Access. - Mass Effect: Andromeda przed premierą otrzyma wersję trial - wiadomość - 2017-01-23
Jako pierwsi przygodę w Mass Effect: Andromeda rozpoczną abonenci EA i Origin Access.