Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2017, 10:25

autor: AlexB

Lost Secrets of Un'Goro nowym dodatkiem do Hearthstone?

W sieci pojawiły się plotki dotyczące jednego z nadchodzących dodatków do gry Hearthstone - popularnej karcianki studia Blizzard. Według przecieków ma on nosić tytuł Lost Secrets of Un'Goro.

Wczoraj w serwisie Reddit jeden z użytkowników opublikował CV Lani Minelli, aktorki dubbingowej, wielokrotnie podkładającej głos w grach video. Pracowała ona między innymi przy obu częściach StarCrafta, World of Warcraft, czy Baldur's Gate. Jak możemy się dowiedzieć z dokumentu, Minelli brała niedawno udział w sesji nagraniowej projektu o nazwie Lost Secrets of Un'Goro, który najprawdopodobniej będzie jednym z nadchodzących dodatków do Hearthstone, czyli popularnej karcianki studia Blizzard.

W Hearthstone dostępne są już dinozaury. Czy po nowym dodatku pojawi się ich znacznie więcej? - Lost Secrets of Un'Goro nowym dodatkiem do Hearthstone? - wiadomość - 2017-02-08
W Hearthstone dostępne są już dinozaury. Czy po nowym dodatku pojawi się ich znacznie więcej?

Jeśli wierzyć przeciekowi, w Lost Secrets of Un'Goro Minelli użyczyła głosu pięciu postaciom. Są nimi Golakka Crawler, Pterodactyl, Anklesaur, Hydra oraz Brontosaurus (nie wiadomo, czy tak dokładnie będą nazywały się nowe karty). Dość jasno sugeruje to, w jakich klimatach będzie utrzymany ten dodatek. Tytułowe miejsce jest w uniwersum Warcrafta czymś w rodzaju Parku Jurajskiego. To olbrzymi krater, porośnięty dżunglą i wypełniony wulkanami, po którym spacerują różne gatunki dinozaurów. Możemy zatem zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie one będą głównymi gwiazdami przyszłego rozszerzenia.

Kto ma odwagę, by ujarzmić dinozaura? - Lost Secrets of Un'Goro nowym dodatkiem do Hearthstone? - wiadomość - 2017-02-08
Kto ma odwagę, by ujarzmić dinozaura?

Od jakiegoś czasu zarejestrowana jest również domena UngOro.com, co jest kolejną wskazówką sugerującą prawdziwość doniesień na temat Lost Secrets of Un'Goro. Jak na razie nie wiadomo nic ponadto. Blizzard powinien jednak niedługo potwierdzić lub zaprzeczyć wszelkim plotkom dotyczącym dziewiątego uzupełnienia do Hearthstone. Końca dobiega bowiem Rok Krakena, który zainicjowała w grze zeszłoroczna premiera Przedwiecznych Bogów. Wraz z jego zmierzchem, z trybu „Standard” odpadną trzy dodatki – Czarna Góra, Wielki Turniej oraz Liga Odkrywców. Pierwsze rozszerzenie nowego roku będzie zatem niezwykle istotne i może zupełnie odwrócić obecny układ sił panujący w produkcji, który ukształtował się po pojawieniu się Ciemnych zaułków Gadżetonu. Wpłynąć na niego mają również zapowiedziane niedawno przez Bena Brode'a, czyli szefa ekipy odpowiedzialnej za tworzenie Hearthstone, zmiany w balansie niektórych kart, mające nadejść pod koniec lutego.

Zgodnie z polityką wydawniczą związaną z dodatkami do Hearthstone, pierwsze uzupełnienie w nowym roku będzie dużym rozszerzeniem w stylu chociażby Przedwiecznych Bogów i Ciemnych zaułków Gadżetonu. Czy faktycznie okaże się nim Lost Secrets of Un'Goro? A może jest to tytuł przygody, podobnej do Czarnej Góry lub Pewnej nocy w Karazhanie, która pojawi się najprawdopodobniej dopiero pod koniec wakacji? Przekonamy się o tym już wkrótce.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.