Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2009, 10:59

autor: Jiker

Lista instrumentów kompatybilnych z The Beatles: Rock Band

Wrześniowa premiera The Beatles: Rock Band zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym niewątpliwie ciekawym wydarzeniem firma Harmonix, producent dzieła, postanowiła zrobić ukłon w stronę fanów udostępniając nam listę kompatybilnych instrumentów powstałych z myślą o poprzednich odsłonach najpopularniejszych gier rytmiczno-muzycznych.

Wrześniowa premiera The Beatles: Rock Band zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym niewątpliwie ciekawym wydarzeniem firma Harmonix, producent dzieła, postanowiła zrobić ukłon w stronę fanów, udostępniając nam listę kompatybilnych instrumentów powstałych z myślą o poprzednich odsłonach najpopularniejszych gier rytmiczno-muzycznych. Każdy z nich będzie bezproblemowo funkcjonować w zestawie z wirtualnymi występami liverpoolskiej czwórki.

Lista instrumentów kompatybilnych z The Beatles: Rock Band - ilustracja #1

Okazuje się zatem, że jeśli jesteśmy posiadaczami jakiegokolwiek zestawu instrumentów z poprzednich odsłon marek Rock Band oraz Guitar Hero, to możemy zdecydować się bez większych obaw na zakup samego tylko pudełka z grą (kosztującego, według europejskich sklepów internetowych, 50 euro). Dotyczy to wszystkich trzech odsłon gry, przeznaczonych na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz Nintendo Wii. Problem mogą mieć jedynie osoby mające na stanie perkusję z Rock Revolution od Konami, gdyż nie zadziała ona poprawnie z The Beatles: Rock Band.

Zaoszczędzimy w ten sposób sporą ilość gotówki – gdybyśmy chcieli zaopatrzyć się w pełny zestaw The Beatles: Rock Band, musielibyśmy wydać około 400 euro (tyle w sumie kosztować będą dwie specjalne imitacje gitar wraz z edycją kolekcjonerską zawierającą m.in. bas, mikrofon i sygnowaną perkusję). W przeliczeniu na złotówki wychodzi nam niewyobrażalna kwota niemal 1650 złotych, a przecież zawsze możemy ją powiększyć o kolejnych kilkaset złotych, jeśli tylko zdecydujemy się na zakup dodatkowych mikrofonów. Będziemy je mogli wykorzystać w piosenkach, w których pojawia się możliwość śpiewania chórków.

W ostatnim czasie uzyskaliśmy dostęp do wielu nowych informacji na temat The Beatles: Rock Band. Poznaliśmy więc tytuły sporej liczby utworów, jakie przyjdzie nam odegrać wraz z wirtualnymi odpowiednikami Paula McCartneya, George’a Harrisona, Johna Lennona oraz Ringo Starra, a także uzyskaliśmy możliwość zapoznania się z nowym zwiastunem produkcji prezentującym kilka fragmentów z rozgrywki. Każda nowa wiadomość zbliża nas do niezwykle oczekiwanego debiutu produkcji. Do premiery dzieła Harmonix dojdzie bowiem już 9 września.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Beatles: Rock Band

The Beatles: Rock Band