Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2021, 12:56

Iron Harvest i NFS Hot Pursuit Remastered od dziś w Xbox Game Pass

Poznaliśmy tytuły, które trafią do usługi Xbox Game Pass w ciągu najbliższego tygodnia. Tym razem zagramy m.in. w Iron Harvest, Need for Speed Hot Pursuit Remastered oraz Worms: Zadymę. Usługę opuszczą natomiast Monster Hunter: World, Outer Wilds i Soulcalibur VI.

Microsoft ujawnił listę tytułów, które trafiły lub trafią w najbliższym czasie do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Na tę chwilę w ramach abonamentu możecie zagrać w Worms Rumble, Iron Harvest czy Need For Speed: Hot Pursuit Remastered, a 1 lipca uzyskacie dostęp do takich tytułów jak Limbo, Immortal Realms: Vampire Wars czy Gang Beasts. Pełną listę produkcji, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

30 czerwca usługę opuszczą:

Tym razem usługa „zielonych” nie wzbogaci się może o głośne tytuły pokroju SnowRunnera czy FIF-y 21, ale za to będziemy mogli wypróbować kilka mniej popularnych produkcji, obok których w innym wypadku prawdopodobnie przeszlibyśmy obojętnie. Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze tego nie zrobiliście, rzućcie też okiem na listę gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w tym i w następnym roku. Warto również przypomnieć, że Microsoft zamierza umożliwić korzystanie z usługi bezpośrednio na Smart TV.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej