Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2021, 12:56

autor: hexx0

Iron Harvest i NFS Hot Pursuit Remastered od dziś w Xbox Game Pass

Poznaliśmy tytuły, które trafią do usługi Xbox Game Pass w ciągu najbliższego tygodnia. Tym razem zagramy m.in. w Iron Harvest, Need for Speed Hot Pursuit Remastered oraz Worms: Zadymę. Usługę opuszczą natomiast Monster Hunter: World, Outer Wilds i Soulcalibur VI.

Microsoft ujawnił listę tytułów, które trafiły lub trafią w najbliższym czasie do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Na tę chwilę w ramach abonamentu możecie zagrać w Worms Rumble, Iron Harvest czy Need For Speed: Hot Pursuit Remastered, a 1 lipca uzyskacie dostęp do takich tytułów jak Limbo, Immortal Realms: Vampire Wars czy Gang Beasts. Pełną listę produkcji, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

30 czerwca usługę opuszczą:

Tym razem usługa „zielonych” nie wzbogaci się może o głośne tytuły pokroju SnowRunnera czy FIF-y 21, ale za to będziemy mogli wypróbować kilka mniej popularnych produkcji, obok których w innym wypadku prawdopodobnie przeszlibyśmy obojętnie. Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze tego nie zrobiliście, rzućcie też okiem na listę gier, które pojawią się w Xbox Game Pass w tym i w następnym roku. Warto również przypomnieć, że Microsoft zamierza umożliwić korzystanie z usługi bezpośrednio na Smart TV.