Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2014, 14:12

Humble Bundle – nowa tygodniowa promocja i wyprzedaż w Humble Store

W nowej akcji Humble Weekly Bundle, opatrzonej nazwą Eye Candy, przez tydzień można nabyć pakiet siedmiu gier wyróżniających się artystyczną oprawą graficzną (Antichamber, Cinders, Mercenary Kings i inne). Przy okazji rozpoczęto też wyprzedaż DRM Freedom Sale w sklepie Humble Store, która potrwa do 16 lipca, oferując codziennie nowe promocje.

Przez najbliższy tydzień w ramach Humble Weekly Bundle możecie dostać siedem gier wyróżniających się artyzmem oprawy graficznej. - Humble Bundle – nowa tygodniowa promocja i wyprzedaż w Humble Store - wiadomość - 2014-07-04
Przez najbliższy tydzień w ramach Humble Weekly Bundle możecie dostać siedem gier wyróżniających się artyzmem oprawy graficznej.

Humble Weekly Bundle

Zaczynamy od nowego pakietu gier w ramach promocji Humble Weekly Bundle: Eye Candy. Tym razem wybrano siedem umiarkowanie znanych tytułów, które wyróżniają się artystyczną oprawą graficzną. Będą one dostępne do najbliższego czwartku (10 lipca) do godziny 19:00. Uiszczając minimalną kwotę w wysokości 1 dolara (ok. 3 zł), dostaniemy trzy gry:

  • 140 – platformówka z elementami gry rytmicznej, cechująca się minimalistyczną, a zarazem abstrakcyjnie kolorową oprawą graficzną.
  • Kami – gra logiczna, w której składamy papier w taki sposób, aby wypełnić ekran określonym kolorem przy użyciu jak najmniejszej liczby ruchów.
  • Ballpoint Universe – dwuwymiarowa platformówka typu shoot ‘em up, której akcja toczy się w świecie narysowanym przy użyciu długopisu.

Jeśli natomiast przekroczymy średnią kwotę, jaką uiszczają użytkownicy (w momencie pisania wiadomości wynosi ona 5,84 dolara, czyli ok. 18 zł), otrzymamy kolejne trzy produkcje.

  • Secrets of Ratikon – dwuwymiarowa zręcznościówka, w której wcielamy się w ptaka eksplorującego otwarty świat. Nabywając ten tytuł, dostaniemy dodatkowo artbook.
  • Antichamber – łamiąca wszelkie konwencje i manipulująca psychiką gracza gra logiczna z widokiem pierwszoosobowym.
  • Cinders – baśniowa gra przygodowa typu visual novel, wyprodukowana przez polskie studio MoaCube.

Jak wspomniano, promocja Eye Candy oferuje siedem tytułów, jednak aby zdobyć również ostatni z nich, trzeba wydać przynajmniej 12 dolarów (ok. 36 zł). Decydując się na to, otrzymamy Mercenary Kings – oldskulową strzelankę z grafiką 2D i widokiem typu side-scroll.

Warto jeszcze wspomnieć, że do większości z wymienionych wyżej tytułów dołączone są ścieżki dźwiękowe. Ponadto każdy, kto wejdzie na stronę promocji, będzie mógł pobrać za darmo paczkę z grafikami z gier objętych omawianą akcją (i nie tylko).

Wyprzedaż w Humble Store potrwa do 16 lipca. - Humble Bundle – nowa tygodniowa promocja i wyprzedaż w Humble Store - wiadomość - 2014-07-04
Wyprzedaż w Humble Store potrwa do 16 lipca.

DRM Freedom Sale w Humble Store

Jeśli w Waszych portfelach zostało cokolwiek po wyprzedażach na GamersGate, GOG.com i Steamie, macie szansę pozbyć się resztek pieniędzy za sprawą DRM Freedom Sale w Humble Store. Akcja potrwa do 16 lipca, oferując każdego dnia inne promocje (zmiany będą dokonywane o godzinie 19:00). Na pierwszy ogień rzucono między innymi następujące tytuły:

Promocja na powyższe gry minie o godzinie 19:00, więc nie zwlekajcie z ewentualnymi zakupami. Oprócz tego w sklepie można natknąć się na przeceny opatrzone innymi terminami ważności.