Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2014, 13:28

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wiedźmin Gra Przygodowa - wystartowały beta testy

Studio CD Projekt Red rozesłało zaproszenia do zamkniętych beta testów gry Wiedźmin Gra Przygodowa. W pierwszej kolejności wejściówki otrzymają wybrane osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Wiedźmina 3. W późniejszym czasie dostęp losowany będzie wśród graczy zapisujących się do bety na dedykowanej stronie sklepu GOG.com.

Wiedźmin Gra Przygodowa - wystartowały beta testy - ilustracja #1

Studio CD Projekt Red poinformowało, że rozesłało pierwsze zaproszenia do bety gry Wiedźmin Gra Przygodowa (The Witcher Adventure Game). Jeżeli należycie do grona osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na wyczekiwane RPG Wiedźmin 3: Dziki Gon w sklepie GOG.com, to warto w tym momencie sprawdzić skrzynkę pocztową – być może załapaliście się na wejściówkę. Pozostali gracze zainteresowani testami tej produkcji, powinni czym prędzej udać się w to miejsce i wyrazić chęć udziału wpisując swój adres e-mail w okienku na dole strony. Dzięki temu być może przy wysyłaniu kolejnych wejściówek załapiecie się na jedną z nich. Warto przy okazji wspomnieć, że wraz z betą Wiedźmina Gra Przygodowa po raz pierwszy przetestowane zostanie działanie multiplayera w usłudze GOG.com Galaxy.

Jak informowaliśmy w czerwcu Wiedźmin Gra Przygodowa będzie cyfrową adaptacją planszówki o tym samym tytule. Tytuł ukaże się na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz komputerach osobistych. W produkcji wcielimy się w jedną z kilku postaci (Geralt, Triss Merigold, Jaskier i Yarpen Zigrin), które posiadać mają odmiennie umiejętności. Te przydadzą się podczas eksplorowania mapy i walki z napotkanymi potworami.

Wiedźmin Gra Przygodowa to nie jedyna produkcja nad którą pracuje studio CD Projekt Red. Oprócz niej deweloper dopieszcza oczywiście Wiedźmina 3, tworzy Cyberpunk 2077 oraz dłubie przy mobilnej grze z gatunku MOBA - The Witcher Battle Arena. My mieliśmy już okazję zagrać w ten tytuł, a nasze wrażenia na jego temat przeczytacie w tym miejscu.