Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2014, 12:37

autor: Sarge

Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Boss Key Productions) 4/7/14

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Call of Duty: Ghosts, nowym studiu deweloperskim Boss Key Productions, a także o odejściu Roba Pardo z firmy Blizzard. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dead Space 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Dead Space 2. Dzieło studia Visceral Games można aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Call of Duty: Ghosts

Wczoraj w usługach Steam oraz PlayStation Network zadebiutował dodatek DLC Invasion do gry Call of Duty: Ghosts na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 3. W jego skład wchodzą cztery mapy (Departed, Pharaoh, Mutiny, Favela) do rozgrywek wieloosobowych, a także nowy epizod do trybu Extinction. Za DLC trzeba zapłacić 56 zł na PlayStation Network lub 14,49 euro (ok. 60 zł) na Steamie. Od miesiąca rozszerzenie jest dostępne na Xboksie One oraz Xboksie 360.

Boss Key Productions

Cliff Bleszinski (twórca serii Unreal i Gears of War) jakiś czas temu założył nowe studio deweloperskie o nazwie Boss Key Productions. Na oficjalnej stronie internetowej nie znajduje się nic szczególnego oprócz kilku linków i możliwości zapisania się do newslettera. Z kolei z udostępnionego przez Cliffa licznika czasowego wynika, że 8 lipca o godzinie 18:00 dojdzie do jakiegoś ogłoszenia. Być może chodzi o zapowiedź nowej gry autorstwa Bleszinskiego.

Blizzard

Rob Pardo, dyrektor kreatywny firmy Blizzard, ogłosił swoje odejście po 17 latach pracy w tym miejscu. Jak sam przyznaje, była to dla niego trudna decyzja, ale musiał się na to zdecydować ze względu na chęć rozpoczęcia nowego rozdziału w swojej karierze. Oznacza to, że o Robie Pardo prawdopodobnie jeszcze kiedyś usłyszymy, choć nie zdradził żadnych konkretnych planów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Trials Fusion
 2. War Thunder
 3. Endless Legend
 4. Forza Motorsport 5
 5. Pro Evolution Soccer 2015
 6. The Wolf Among Us
 7. Dragon Age: Inkwizycja
 8. Twierdza: Krzyżowiec II
 9. PayDay 2

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Sunless Sea – trailer
 2. Gods Will Be Watching – zwiastun rozgrywki
 3. Wulverblade – trailer
 4. Project CARS – The Ultimate Driver Journey – trailer
 5. Project CARS – trailer #6
 6. Sunset Overdrive – Chaos Squad – zwiastun trybu multiplayer