Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4PCX360XONEPS3
Okładka Call of Duty: Ghosts - Invasion (PS4)

Call of Duty: Ghosts - Invasion

Trzeci z dodatków DLC do stworzonej przez studio Infinity Ward strzelaniny Call of Duty: Ghosts. Wraz z nim otrzymujemy przede wszystkim kolejne 4 mapy przeznaczone do rywalizacji wieloosobowej.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Ghosts.

Akcji | FPP | postapokalipsa | FPS | kooperacja | strzelanki

Okładka Call of Duty: Ghosts - Invasion (PS4)

data premiery gry:

3cze2014

X360 XONE

3lip2014

PC PS3 PS4
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Invasion stanowi trzeci spośród czterech dodatków do wydanego w listopadzie 2013 roku FPS-a Call of Duty: Ghosts. Tak jak w przypadku „podstawki”, za stworzenie produkcji odpowiada studio Infinity Ward, pracujące pod nadzorem firmy Activision Blizzard. Rzecz jasna, omawiany dodatek nie jest samodzielny – do jego działania konieczne jest posiadanie oryginału.

Pod względem zawartości rozszerzenie nie odbiega od swoich poprzedników (Onslaught i Devastation). Rdzeniem są tutaj cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego, mające w większości średni rozmiar. Departed to miasteczko na terenie Meksyku, w którym trwają obchody Dia de los Muertos (Dnia Zmarłych). Pod nazwą Pharaoh kryją się porzucone wykopaliska archeologiczne na terenie starożytnego pałacu w Egipcie, gdzie na graczy czeka sporo niespodzianek w rodzaju walących się monumentów czy krwiożerczych skarabeuszy w urnach. Mutiny to tajemna przystań na odległej karaibskiej wyspie, przed wiekami służąca piratom za kryjówkę, a dziś mieszcząca jeszcze starą faktorię handlową, więzienie, a nawet zachowany w dobrym stanie statek piracki. Z kolei Favela stanowi mapę, która jest już znana miłośnikom serii Call of Duty – mamy tu do czynienia z odświeżoną wersją slumsów w Rio de Janeiro, będących przedtem areną starć posiadaczy Modern Warfare 2.

W DLC nie zabrakło także kolejnego rozdziału opowieści w trybie kooperacji – Extinction (Wyginięcie). Część trzecia nosi tytuł Awakening i zabiera graczy na macierzystą planetę obcej rasy Cryptid (Kryptydów), która na początku historii dokonała inwazji na Ziemię. Bohaterowie otrzymali do dyspozycji trochę niedostępnych wcześniej elementów ekwipunku (zwłaszcza broni), aby łatwiej im było stawić czoła trzem świeżym rodzajom przeciwników: latającym Gargoyles, wybuchającym Bombers oraz masywnym Mammoths.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 4,2 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Ghosts - Invasion

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Ghosts - Invasion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Ghosts - Invasion

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 3.6 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB (GeForce GTX 760 lub lepsza)
  • 40 GB HDD
  • Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8 64-bit
Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Boss Key Productions) 4/7/14
Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Boss Key Productions) 4/7/14

wiadomość4 lipca 2014

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Call of Duty: Ghosts, nowym studiu deweloperskim Boss Key Productions, a także o odejściu Roba Pardo z firmy Blizzard. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Ghosts – data premiery DLC Invasion na PC i konsolach PlayStation
Call of Duty: Ghosts – data premiery DLC Invasion na PC i konsolach PlayStation

wiadomość20 czerwca 2014

Call of Duty: Ghosts – Invasion ukaże się 3 lipca na PC, PlayStation 4 i PlayStation 3. Trzeci pakiet DLC do najnowszego FPS-a studia Infinity Ward wprowadzi do gry cztery multiplayerowe mapy i nowy epizod dla trybu Extinction.

Call of Duty: Ghosts – szczegóły i termin premiery DLC Invasion
Call of Duty: Ghosts – szczegóły i termin premiery DLC Invasion

wiadomość30 maja 2014

Firma Activision ujawniła szczegóły na temat trzeciego DLC do gry Call of Duty: Ghosts, zatytułowanego Invasion. Wprowadzi ono cztery nowe mapy i kolejny rozdział w trybie Extinction. Premiera wersji na konsole Xbox 360 i Xbox One nastąpi 3 czerwca – posiadacze reszty platform sprzętowych będą musieli poczekać trochę dłużej.

PC
PS3
PS4
X360
XONE