Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2014, 10:52

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Call of Duty: Ghosts – data premiery DLC Invasion na PC i konsolach PlayStation

Call of Duty: Ghosts – Invasion ukaże się 3 lipca na PC, PlayStation 4 i PlayStation 3. Trzeci pakiet DLC do najnowszego FPS-a studia Infinity Ward wprowadzi do gry cztery multiplayerowe mapy i nowy epizod dla trybu Extinction.

Invasion, trzecia paczka DLC do Call of Duty: Ghosts, zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i PlayStation 3 dokładnie miesiąc po premierze xboksowej – 3 lipca. Zgodnie ze zwyczajem, firma Activision w pierwszej kolejności udostępnia kolejne dodatki do swojego flagowego FPS-a posiadaczom konsol firmy Microsoft – Xboksa One oraz Xboksa 360. Użytkownicy pozostałych platform sprzętowych z reguły muszą czekać na własną wersję DLC około czterech tygodni. Invasion jest częścią przepustki sezonowej sprzedawanej za 49,99 euro (ok. 208 zł) na Steamie i 199 zł w serwisie PlayStation Network. Kupując pakiet osobno, należy zapłacić 14,49 euro (ok. 60 zł) w przypadku wersji PC lub 56 zł na konsolach z rodziny PlayStation.

Invasion wprowadza do gry zestaw czterech map przeznaczonych do rozgrywek wieloosobowych (Departed, Pharaoh, Mutiny oraz Favela – szczegółowo opisanych w tym miejscu), a także nowy epizod dla trybu Extinction, kooperacyjnej mini-kampanii fabularnej z obcymi w roli głównej. W odróżnieniu od wcześniejszych dodatków, tym razem gracze nie otrzymują nowej broni.

  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: Ghosts