Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2014, 11:45

autor: Sarge

Transformers Universe - startują otwarte beta testy nowej gry MOBA

Za kilka godzin wystartują otwarte beta testy darmowej gry Transformers Universe autorstwa studia Jagex. Jest to kolejny reprezentant popularnego gatunku MOBA, tym razem oparty na znanej linii zabawek firmy Hasbro.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych rozpoczną się otwarte beta testy darmowej produkcji Transformers Universe. Wystarczy, że chętni zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej i pobiorą klienta gry po jego udostępnieniu. W tej chwili serwis jest przygotowywany do startu beta testów, ale za kilka godzin powinien zostać zaktualizowany. Deweloper ogłosił również, że jutro o godzinie 17:00 rozpocznie się 24-godzinny stream z gry Transformers Universe, więc niezdecydowani będą mogli zobaczyć ją na żywo. Twórcy dziękują graczom za dotychczasowe uczestnictwo w zamkniętych beta testach, w trakcie których rozegrano niemal dwa miliony potyczek. W tym czasie twórcy starali się naprawiać wykryte błędy i będą to robić nadal, gdy do zabawy będą mogli dołączyć wszyscy chętni.

Transformers Universe to kolejny reprezentant gatunku MOBA typu free to play - Transformers Universe - dzisiaj startują otwarte beta testy kolejnej gry MOBA - wiadomość - 2014-07-04
Transformers Universe to kolejny reprezentant gatunku MOBA typu free to play

Transformers Universe to sieciowa gra bitewna reprezentująca gatunek MOBA, oparta na popularnej linii zabawek firmy Hasbro. Rozgrywka w tym tytule jest całkowicie darmowa, choć wzbogacono ją o system opcjonalnych mikropłatności. Całość działa na silniku Unity, co miało pozwolić deweloperowi na odpowiednie zoptymalizowanie swojego dzieła. Transformers Universe to gra dostępna wyłącznie na PC.