Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2011, 19:11

autor: Remigiusz "Rock Alone" Maciaszek

Hitman: Absolution - pierwszy teaser w sieci

Parę tygodni temu wspominaliśmy, że coś zaczęło się powoli dziać w temacie kolejnej odsłony Hitmana. Teraz kolejna część przygód Agenta 47 została potwierdzona i będzie nosiła rozszerzenie Absolution, a w sieci pojawił się pierwszy filmik zapowiadający produkcję.

Parę tygodni temu wspominaliśmy, że coś zaczęło się powoli dziać w temacie kolejnej odsłony Hitmana. Teraz nowa część przygód Agenta 47, która będzie nosiła rozszerzenie Absolution, została potwierdzona, a w sieci pojawił się pierwszy filmik zapowiadający produkcję.

Oczywiście w kwestii rozgrywki nie można na razie powiedzieć zbyt wiele, sam teaser również nie oferuje jakichkolwiek informacji. To chyba jednak nie ma specjalnego znaczenia. Najważniejsze jest to, że fani przygód nieuchwytnego zabójcy mają wreszcie powód by zacierać ręce.

Według Square-Enix Bardziej konkretnych wiadomości należy się spodziewać jutro i jak tylko jakieś się pojawią, to natychmiast o tym poinformujemy.

Na temat nowego Hitmana pojawiło się już sporo spekulacji. Możliwe, że najnowsze przygody tajemniczego agenta będą stanowiły restart serii. Pisaliśmy o tym w październiku zeszłego roku, a informacje wypłynęły wówczas z duńskiego bloga i wyglądały dosyć autentycznie. Miejmy nadzieje, że już jutro będziemy mogli je zweryfikować.