Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2017, 08:14

autor: Góral

Hearthstone z 70 milionami zarejestrowanych graczy

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że karcianka Hearthstone przekroczyła próg 70 milionów zarejestrowanych użytkowników. W ramach podziękowania do końca maja wszyscy gracze mogą otrzymać trzy darmowe pakiety Podróży do wnętrza Un’Goro.

Ostatnio studio Blizzard Entertainment chwaliło się, że strzelanka Overwatch ma 30 milionów graczy. Natomiast dziś poinformowano o kolejnym sukcesie – karcianka Hearthstone przekroczyła próg 70 milionów zarejestrowanych graczy. Dodatkowo zdradzono, że po niedawnej premierze dodatku Podróż do wnętrza Un'Goro produkcją bawiło się jednocześnie więcej osób, niż kiedykolwiek wcześniej. Niestety nie podano dokładnej liczby. W ramach podziękowania deweloper postanowił do końca maja rozdawać darmowe pakiety Podróży do wnętrza Un’Goro (po trzy na użytkownika). Otrzymają je wszyscy gracze, którzy zalogują się w tym czasie do zabawy – także ci zupełnie nowi.

Wynik Hearthstone wypracowano na PC-tach i urządzeniach mobilnych (iOS i Android). - Hearthstone z 70 milionami zarejestrowanych graczy - wiadomość - 2017-05-02
Wynik Hearthstone wypracowano na PC-tach i urządzeniach mobilnych (iOS i Android).

Hearthstone ukazał się na rynku w marcu 2014 roku. Produkcja udostępniona w modelu biznesowym free-to-play szybko zyskała spore grono sympatyków, którzy co jakiś czas raczeni są kolejnymi dodatkami z nowymi kartami. W ciągu kilku lat istnienia karcianka dorobiła się dziewięciu większych rozszerzeń: