Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2009, 12:10

autor: Jiker

Gwiazda serialu Battlestar Galactica jako Kerrigan w StarCraft II

Kerrigan (wł. Sarah Louise Kerrigan) to jedna z głównych bohaterek uniwersum StarCrafta, w związku z czym kwestia jej dubbingu jest jedną z bardziej palących. Szczęśliwie nazwisko aktorki, która podłoży głos dowódczyni Zergów w drugiej odsłonie popularnej strategii czasu rzeczywistego ma sporą szansę przypaść do gustu fanom dzieła firmy Blizzard.

Kerrigan (wł. Sarah Louise Kerrigan) to jedna z głównych bohaterek uniwersum StarCrafta, w związku z czym kwestia jej dubbingu jest jedną z bardziej palących. Szczęśliwie nazwisko aktorki, która podłoży głos dowódczyni Zergów w drugiej odsłonie popularnej strategii czasu rzeczywistego, ma sporą szansę przypaść do gustu fanom dzieła firmy Blizzard Entertainment.

Gwiazda serialu Battlestar Galactica jako Kerrigan w StarCraft II - ilustracja #1

Tricia jako Number Six w Battlestar Galactica.

Wybór padł bowiem na Tricię Helfer znaną zapewne wszystkim fanom serialu Battlestar Galactica (zagrała tam rolę Number Six). Udział w nagraniach do StarCraft II nie będzie jednak jej debiutem na polu gier komputerowych. Aktorka, często chwaląca się swoimi niewątpliwymi wdziękami, podkładała już głos w Halo 3: ODST, a także wystąpiła w Command & Conquer 3. Możemy więc oczekiwać, że jej występ w StarCraft II wypadnie profesjonalnie.

Przypominamy, że StarCraft II zadebiutuje na światowym rynku w pierwszej połowie 2010 roku, wraz z odrestaurowanym Battle.net. W ostatnim czasie na naszych łamach zadebiutowało sporo ciekawych materiałów na jego temat. Opublikowaliśmy m.in. poświęcone mu Gramy!, a także zapowiedź napisaną na podstawie grywalnej wersji. Przekazaliśmy Wam także nowe informacje na temat trybu singleplayer, zabezpieczeń antypirackich i współpracy z wspomnianym już Battle.net.