Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 listopada 2017, 10:11

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty z okazji czarnego piątku (24-26 listopada)

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Assassin's Creed Origins, Horizon Zero Dawn czy konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Promocje z okazji czarnego piątku towarzyszą nam już od dobrych kilku dni, ale teraz szaleństwo rozpętało się na dobre. Praktycznie w każdym sklepie można znaleźć mniej lub bardziej ciekawe promocje na gry i sprzęt, więc jeżeli wypatrujecie czegoś w dobrych cenach, to nie szukajcie dłużej, bo wybraliśmy najciekawsze oferty od rodzimych i zagranicznych sprzedawców.

Wśród przecenionych gier znajdziecie m.in. wydane w październiku Assassin's Creed Origins. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty z okazji czarnego piątku (24-26 listopada) - wiadomość - 2017-11-24
Wśród przecenionych gier znajdziecie m.in. wydane w październiku Assassin's Creed Origins.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  1. PlayStation 4 Pro 1 TB za około 1196 zł (około 1235 po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  2. PlayStation 4 Slim 500 GB + FIFA 18 + Gran Turismo Sport + jedna z gier PlayLink (Hidden Agenda, Knowledge is Power lub Singstar Celebration) za około 945 zł + przesyłka w ShopTo.
  3. PlayStation 4 Slim 500 GB za około 838 zł (około 870 zł po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  4. Xbox One S 500 GB + Śródziemie: Cień Wojny za około 632 zł (około 660 zł po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  5. Xbox One S 500 GB + Forza Horizon 3 + Hot Wheels za około 632 zł (około 660 zł po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  6. Xbox One S 500 GB + Assassin's Creed Origins + jedna z trzech gier do wyboru (Doom, Dishonored 2 lub Fallout 4) za około 804 zł + przesyłka w ShopTo.
  7. Wolfenstein II: The New Colossus PS4/XOne + steelbook za około 95 zł + wysyłka w Game.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?