Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 listopada 2017, 10:11

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty z okazji czarnego piątku (24-26 listopada)

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Assassin's Creed Origins, Horizon Zero Dawn czy konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Promocje z okazji czarnego piątku towarzyszą nam już od dobrych kilku dni, ale teraz szaleństwo rozpętało się na dobre. Praktycznie w każdym sklepie można znaleźć mniej lub bardziej ciekawe promocje na gry i sprzęt, więc jeżeli wypatrujecie czegoś w dobrych cenach, to nie szukajcie dłużej, bo wybraliśmy najciekawsze oferty od rodzimych i zagranicznych sprzedawców.

Wśród przecenionych gier znajdziecie m.in. wydane w październiku Assassin's Creed Origins. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty z okazji czarnego piątku (24-26 listopada) - wiadomość - 2017-11-24
Wśród przecenionych gier znajdziecie m.in. wydane w październiku Assassin's Creed Origins.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  1. PlayStation 4 Pro 1 TB za około 1196 zł (około 1235 po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  2. PlayStation 4 Slim 500 GB + FIFA 18 + Gran Turismo Sport + jedna z gier PlayLink (Hidden Agenda, Knowledge is Power lub Singstar Celebration) za około 945 zł + przesyłka w ShopTo.
  3. PlayStation 4 Slim 500 GB za około 838 zł (około 870 zł po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  4. Xbox One S 500 GB + Śródziemie: Cień Wojny za około 632 zł (około 660 zł po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  5. Xbox One S 500 GB + Forza Horizon 3 + Hot Wheels za około 632 zł (około 660 zł po opodatkowaniu, ale za to darmowa wysyłka) w niemieckim Amazonie.
  6. Xbox One S 500 GB + Assassin's Creed Origins + jedna z trzech gier do wyboru (Doom, Dishonored 2 lub Fallout 4) za około 804 zł + przesyłka w ShopTo.
  7. Wolfenstein II: The New Colossus PS4/XOne + steelbook za około 95 zł + wysyłka w Game.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.