Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka SingStar Celebration (PS4)

SingStar Celebration PS4

Kolejna odsłona popularnej serii muzycznej. W trakcie rozgrywki, przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu osób, gracze śpiewają wspólnie w rytm największych przebojów muzyki pop.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | multiplayer | podzielony/wspólny ekran | aplikacja PlayLink

Sony PlayStation 4
Okładka SingStar Celebration (PS4)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

24października2017

22listopada2017

pudełko PL

22listopada2017

PSN

SingStar Celebration PS4 to kolejna odsłona niezmiennie popularnego cyklu gier muzycznych, w których śpiewamy w rytm najpopularniejszych hitów oraz klasyków muzyki pop. Produkcja została zapowiedziana po raz pierwszy na targach E3 w 2017 roku. Jest ona pierwszym reprezentantem serii, który korzysta z mobilnej aplikacji Sony o nazwie PlayLink.

Jak zwykle w przypadku cyklu, tytuł oferuje bogatą bibliotekę popularnych piosenek. W zabawie może uczestniczyć jednocześnie aż osiem osób. Gra ocenia śpiew każdej z nich, biorąc pod uwagę ton i wysokość głosu, a także podobieństwo do oryginalnego wykonania. Za nasze wysiłki jesteśmy nagradzani punktami świadczącymi o jakości występu. SingStar Celebration współpracuje z dedykowanymi mikrofonami SingStar, sprzedawanymi z poprzednimi grami z cyklu, a także z kamerą PlayStation 4. Jeżeli nie posiadamy dodatkowych akcesoriów, w roli mikrofonu możemy użyć smartfona z zainstalowaną aplikacją PlayLink, który korzysta z systemu Android lub iOS.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 74,90 PLN

Gry podobne do SingStar Celebration

Klasyfikacja PEGI SingStar Celebration

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
Wieści ze świata (Chuchel, Rogue Trooper Redux, SingStar Celebration) 6/10/2017
Wieści ze świata (Chuchel, Rogue Trooper Redux, SingStar Celebration) 6/10/2017

wiadomość6 października 2017

Dziś piszemy o pierwszym trailerze czeskiej przygodówki Chuchel, równym starcie Rogue Trooper Redux na Nintendo Switch i pozostałych platformach oraz dacie premiery i piosenkach, które znajdziecie w SingStar Celebration. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.