Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka SingStar Celebration (PS4)
OkładkaSingStar Celebration (PS4)

SingStar Celebration PS4

Kolejna odsłona popularnej serii muzycznej. W trakcie rozgrywki, przeznaczonej dla maksymalnie ośmiu osób, gracze śpiewają wspólnie w rytm największych przebojów muzyki pop.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Celebration Premiera PS4

24października2017

pudełko PL

22listopada2017

PSN

22listopada2017

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment Polska

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do SingStar Celebration

Let's Sing 2022

Just Sing

We Sing Pop!

SingStar Celebration PS4 to kolejna odsłona niezmiennie popularnego cyklu gier muzycznych, w których śpiewamy w rytm najpopularniejszych hitów oraz klasyków muzyki pop. Produkcja została zapowiedziana po raz pierwszy na targach E3 w 2017 roku. Jest ona pierwszym reprezentantem serii, który korzysta z mobilnej aplikacji Sony o nazwie PlayLink.

Jak zwykle w przypadku cyklu, tytuł oferuje bogatą bibliotekę popularnych piosenek. W zabawie może uczestniczyć jednocześnie aż osiem osób. Gra ocenia śpiew każdej z nich, biorąc pod uwagę ton i wysokość głosu, a także podobieństwo do oryginalnego wykonania. Za nasze wysiłki jesteśmy nagradzani punktami świadczącymi o jakości występu. SingStar Celebration współpracuje z dedykowanymi mikrofonami SingStar, sprzedawanymi z poprzednimi grami z cyklu, a także z kamerą PlayStation 4. Jeżeli nie posiadamy dodatkowych akcesoriów, w roli mikrofonu możemy użyć smartfona z zainstalowaną aplikacją PlayLink, który korzysta z systemu Android lub iOS.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

SingStar Celebration cena w dniu premiery: 74,90 PLN

Klasyfikacja PEGI SingStar Celebration

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.