Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieXONEPS4
Okładka Just Sing (XONE)
OkładkaJust Sing (XONE)

Just Sing

Opracowana przez firmę iNiS gra muzyczna typu karaoke, stanowiąca poboczną odsłonę jednej z flagowych serii koncernu Ubisoft, tj. rozwijanego od 2009 roku cyklu Just Dance.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Just Sing Premiera

6wrz2016

PS4 XONE

producent: iNiS wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Gry podobne do Just Sing

Just Dance 2017

Let's Sing 2017

Just Sing na XONE i PS4 to spin-off jednej z flagowych serii Ubisoftu, czyli Just Dance – cyklu gier tanecznych, zapoczątkowanego w 2009 roku. Omawiany tytuł powstał dzięki firmie iNiS, specjalizującej się w produkcjach typu karaoke. Deweloper ten ma na koncie m.in. Lips z Xboksa 360.

Mechanika

Just Sing to aplikacja karaoke, konkurująca chociażby z serią SingStar. Zabawa polega na śpiewaniu piosenek, których tekst wyświetlany jest na dole ekranu; gra rejestruje nasz głos i odczytuje ruch warg, by w zależności od naszych poczynań przyznać mniej albo więcej punktów. Bawić możemy się w kilku trybach, w tym pojedynku oraz luźnym Party, a w śpiewanych zmaganiach uczestniczy maksymalnie czterech graczy. Dodatkową atrakcją jest możliwość kręcenia własnych teledysków i udostępniana ich znajomym. Udostępnione utwory to m.in. Drag Me Down zespołu One Direction, One More Night od Maroon 5 czy też What Do You Mean? Justina Biebera.

Kwestie techniczne

Just Sing w wersji na XONE i PS4 nie oferuje zaawansowanej oprawy graficznej – podczas zabawy oglądamy po prostu własną twarz, rejestrowaną za pomocą kamery telefonu wymaganego do zabawy. Poza tym towarzyszą nam kolorowe pola, w które należy „trafiać” śpiewem, a wszystko to uzupełniają rozmaite rozbłyski i napisy informujące, jak nam idzie.

Inne

Just Sing wymaga do działania specjalnej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu operacyjnego Android lub iOS, która zmienia telefon w mikrofon. Osoby posiadające kamerę (w zależności od platformy sprzętowej jest to Kinect albo PlayStation Camera) nie muszą się nią posiłkować.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 102 głosów czytelników.

Just Sing cena w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Just Sing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PS4
XONE