Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4XONE
Okładka Just Sing (PS4)

Just Sing

Opracowana przez firmę iNiS gra muzyczna typu karaoke, stanowiąca poboczną odsłonę jednej z flagowych serii koncernu Ubisoft, tj. rozwijanego od 2009 roku cyklu Just Dance.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Okładka Just Sing (PS4)

producent: iNiS

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna   Pomoc techniczna

data premiery gry:

6wrz2016

PS4 XONE

Just Sing na XONE i PS4 to spin-off jednej z flagowych serii Ubisoftu, czyli Just Dance – cyklu gier tanecznych, zapoczątkowanego w 2009 roku. Omawiany tytuł powstał dzięki firmie iNiS, specjalizującej się w produkcjach typu karaoke. Deweloper ten ma na koncie m.in. Lips z Xboksa 360.

Mechanika

Just Sing to aplikacja karaoke, konkurująca chociażby z serią SingStar. Zabawa polega na śpiewaniu piosenek, których tekst wyświetlany jest na dole ekranu; gra rejestruje nasz głos i odczytuje ruch warg, by w zależności od naszych poczynań przyznać mniej albo więcej punktów. Bawić możemy się w kilku trybach, w tym pojedynku oraz luźnym Party, a w śpiewanych zmaganiach uczestniczy maksymalnie czterech graczy. Dodatkową atrakcją jest możliwość kręcenia własnych teledysków i udostępniana ich znajomym. Udostępnione utwory to m.in. Drag Me Down zespołu One Direction, One More Night od Maroon 5 czy też What Do You Mean? Justina Biebera.

Kwestie techniczne

Just Sing w wersji na XONE i PS4 nie oferuje zaawansowanej oprawy graficznej – podczas zabawy oglądamy po prostu własną twarz, rejestrowaną za pomocą kamery telefonu wymaganego do zabawy. Poza tym towarzyszą nam kolorowe pola, w które należy „trafiać” śpiewem, a wszystko to uzupełniają rozmaite rozbłyski i napisy informujące, jak nam idzie.

Inne

Just Sing wymaga do działania specjalnej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu operacyjnego Android lub iOS, która zmienia telefon w mikrofon. Osoby posiadające kamerę (w zależności od platformy sprzętowej jest to Kinect albo PlayStation Camera) nie muszą się nią posiłkować.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena gry 4,6 / 10 na podstawie 96 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Just Sing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata (Doom, Just Sing, This is the Police, Dota 2) 29/7/2016
Wieści ze świata (Doom, Just Sing, This is the Police, Dota 2) 29/7/2016

wiadomość29 lipca 2016

Dziś piszemy o zapowiedzi planszowej wersji Dooma i gry muzycznej Just Sing od Ubisoftu, nieznacznym opóźnieniu premiery This is the Police oraz o debiucie trybu obserwatora VR w grze Dota 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PS4
XONE