Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXONE
Okładka Forza Horizon 3: Hot Wheels (PC)
OkładkaForza Horizon 3: Hot Wheels (PC)

Forza Horizon 3: Hot Wheels

Drugie duże rozszerzenie do gry Forza Horizon 3, za którego opracowaniem stoi zespół Playground Games. Tym razem gracze biorą udział w wyścigach tytułowych samochodzików Hot Wheels, mających miejsce na szalonych, powykręcanych torach.

To jest dodatek do gry Forza Horizon 3.

Wyścigi | samochodowe | sandbox | tytuły ekskluzywne Xbox | Xbox Play Anywhere

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Forza Horizon 3: Hot Wheels Premiera

9maj2017

PC XONE

Gry podobne do Forza Horizon 3: Hot Wheels

The Crew

Test Drive Unlimited 2

Need for Speed Rivals

Forza Horizon 3: Hot Wheels to drugie duże rozszerzenie do gry wyścigowej Forza Horizon 3 od studia Playground Games. Produkcja wchodzi w skład przepustki sezonowej, dającej też dostęp do dodatku The Blizzard Mountain, ale można ją również kupić osobno.

Mechanika

Dodatek przeznaczony na platformę PC i XONE wywraca znaną formułę do góry nogami. Oczywiście w dalszym ciągu mamy do czynienia ze zręcznością grą wyścigową, ale zasady zmieniły się bardzo. „Podstawka” skupiała się na jeździe po asfaltowych drogach oraz bezdrożach, dodatek The Blizzard Mountain oferował zmagania rajdowe w zaśnieżonej lokacji. Tym razem otrzymujemy dostęp do szalonych, powykręcanych tras oraz samochodzików Hot Wheels.

Deweloperzy przygotowali nową minikampanię z rozmaitymi zadaniami oraz specjalną lokację składającą się z połączonych siecią dróg sześciu wysp. Znajdują się na nich tory pełne skoczni, korkociągów, a nawet paneli przyśpieszających maszyny. Krótko pisząc, w miarę spokojna jazda i podziwianie widoków zostało zastąpione ekstremalnymi i całkowicie nierealistycznymi wyścigami.

Dodatek wprowadził też następujące pojazdy: 1969 Hot Wheels Twin Mill, 2011 Hot Wheels Bone Shaker, 2012 Hot Wheels Rip Rod, 2005 Hot Wheels Ford Mustang, 2016 Jeep Trailcat, 2016 Zenvo ST1, 2007 Toyota Hilux Arctic Trucks AT38, 2010 Pagani Zonda R oraz 1972 Chrysler VH Valiant Charger R/T E49.

Kwestie techniczne

Forza Horizon 3: Hot Wheels powstało oczywiście w oparciu o silnik napędzający „podstawkę”, ale całość jest bardziej kolorowa i utrzymana w stylu torów Hot Wheels, z pomarańczowymi panelami drogowymi wysuwającymi się na pierwszy plan.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Forza Horizon 3: Hot Wheels

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Forza Horizon 3: Hot Wheels Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Intel Core i7 3.6 GHz
  • 12 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 480X lub lepsza
  • Windows 10 64-bit
PC
XONE