Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXONE
Okładka Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain (PC)

Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain

Pierwsze duże rozszerzenie do bestsellerowej gry wyścigowej Forza Horizon 3 studia Playground Games. W dodatku zatytułowanym The Blizzard Mountain powracamy na australijskie drogi i bezdroża, gdzie zorganizowana została kolejna edycja festiwalu samochodowego Horizon.

To jest dodatek do gry Forza Horizon 3.

Wyścigi | samochodowe | sandbox | off-road | multiplayer | tytuły ekskluzywne Xbox | Xbox Play Anywhere

Okładka Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain (PC)

data premiery gry:

13gru2016

PC XONE

Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain jest pierwszym dużym rozszerzeniem do gry wyścigowej pod tytułem Forza Horizon 3. Za stworzenie dodatku, który trafił między innymi na platformę PC i XONE, odpowiedzialne jest czuwające nad serią studio Playground Games.

Mechanika

Zabawa w Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain nie odbiega od schematu wyznaczonego przez podstawową wersję gry. Gracze nadal biorą udział w rozgrywanym na terenie Australii Festiwalu Horizon, którego celem jest wyłonienie mistrza kierownicy. Obok klasycznych form rywalizacji, takich jak choćby wyścigi i próby czasowe, pojawiają się tutaj rozmaite zadania specjalne o wyjątkowo widowiskowym charakterze.

DLC wprowadza szereg nowości, których listę otwierają nowe lokacje – tym razem gracze mogą wziąć udział w zawodach mających miejsce na wysokogórskich, ośnieżonych trasach, wśród których pojawia się park narciarski oraz zamarznięte jezioro. Add-on zawiera również trzy nowe konkurencje, czyli Blizzard, Descent oraz Hill Climb, a także nowy typ pogody – nawałnice i burze śnieżne nie tylko stanowią urozmaicenie zmagań, lecz także podnoszą poziom trudności z uwagi na towarzyszące im ograniczenie widoczności.

Rozszerzenie wnosi też do zabawy siedem nowych samochodów (Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX, Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck, Lancia Stratos HF Group 4, Lancia Delta S4 Group B, Nissan Titan Warrior Concept, RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2, Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car) oraz jeden pojazd czekający na odkrycie. Ponadto, posiadane cztery kółka możemy wyposażyć w zimowe opony, stworzone z myślą o rywalizacji w najtrudniejszych warunkach.

Kwestie techniczne

Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain na platformie PC i XONE działa w oparciu o technologię, jaka napędza podstawową wersję gry. Oprawa graficzna prezentuje identyczny, wysoki poziom wykonania, jednak całość wzbogacono o nowe efekty, towarzyszące wymienionym wyżej zjawiskom atmosferycznym. DLC wchodzi w skład przepustki sezonowej, aczkolwiek dostępne jest również w osobnej sprzedaży.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 9,2 / 10 na podstawie 816 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain

Klasyfikacja PEGI Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Forza Horizon 3: The Blizzard Mountain

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Intel Core i7 3.6 GHz
  • 12 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 480X lub lepsza
  • Windows 10 64-bit
Forza Horizon 3 - kompendium wiedzy [Aktualizacja #11: premiera dodatku Hot Wheels i Pakiet samochodów Porsche]
Forza Horizon 3 - kompendium wiedzy [Aktualizacja #11: premiera dodatku Hot Wheels i Pakiet samochodów Porsche]

wiadomość11 marca 2017

Zapraszamy do lektury kompendium wiedzy o grze Forza Horizon 3, w którym zebraliśmy dla Was wszystkie istotne informacje dotyczące tej wydanej na pecetach i konsolach Xbox One produkcji studia Playground Games.

Forza Horizon 3 – dodatek The Blizzard Mountain zapowiedziany
Forza Horizon 3 – dodatek The Blizzard Mountain zapowiedziany

wiadomość28 listopada 2016

Twórcy gry Forza Horizon 3 przedstawili szczegóły nadchodzącego dodatku The Blizzard Mountain, który zostanie udostępniony w połowie grudnia. Rozszerzenie zaoferuje nowe auta, a także kilkadziesiąt zawodów i wyzwań, które rozgrywać będą się w wysokich partiach ośnieżonych gór.

PC
XONE