Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2016, 21:10

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Forza Horizon 3 – dodatek The Blizzard Mountain zapowiedziany

Twórcy gry Forza Horizon 3 przedstawili szczegóły nadchodzącego dodatku The Blizzard Mountain, który zostanie udostępniony w połowie grudnia. Rozszerzenie zaoferuje nowe auta, a także kilkadziesiąt zawodów i wyzwań, które rozgrywać będą się w wysokich partiach ośnieżonych gór.

Forza Horizon 3 zadebiutowało we wrześniu na komputerach PC oraz konsoli Xbox One. Tytuł spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem graczy oraz krytyków, otrzymując pochwały i wysokie oceny. Wraz z premierą gry jej twórcy zobowiązali się aktywnie wspierać własne dzieło kolejnymi dodatkami. Pierwszy z nich, zatytułowany The Blizzard Mountain, został właśnie zapowiedziany na oficjalnej stronie gry. Rozszerzenie pojawi się 13 grudnia. Będzie ono sprzedawane oddzielnie, a także wejdzie w skład przepustki sezonowej.

The Blizzard Mountain zaoferuje pięćdziesiąt zupełnie nowych eventów oraz wyzwań, skupiających się na wysokogórskich i pokrytych śniegiem trasach. Niektóre osoby mogą się oczywiście zdziwić, że takowe zostaną wprowadzone do produkcji, której akcja rozgrywa się w Australii, ale mało znany fakt jest taki, że także na antypodach możemy pojeździć bez problemu na nartach i cieszyć się białym puchem. W skład The Blizzard Mountain wejdą zupełnie nowe trasy i lokacje, takie jak zamarznięte jezioro czy park ekstremalnych sportów narciarskich. Autorzy wprowadzili też nowy typ pogody (nawałnice i burze śnieżne), kolejne formaty rywalizacji (Hill Climb, Descent, Blizzard) oraz dwadzieścia osiem nowych xboksowych osiągnięć. Do obszernego katalogu dostępnych aut zostanie dodane siedem kolejnych pojazdów, a także jeden ukryty samochód.

Forza Horizon 3 – nowe auta

  1. 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX
  2. 1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck
  3. 1975 Lancia Stratos HF Group 4
  4. 1985 Lancia Delta S4 Group B
  5. 2016 Nissan Titan Warrior Concept
  6. 2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2
  7. 2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car

Warto dodać, że wszystkie pozostałe samochody będziemy mogli wyposażyć w zimowe opony, ułatwiające jazdę w trudnych warunkach.

  1. Recenzja gry Forza Horizon 3 – najlepsze wyścigi aż po horyzont
  2. Forza Horizon 3 – oficjalna strona gry
  3. Forza Horizon 3 – kompendium wiedzy