Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2017, 10:10

autor: Entelarmer

Sea of Thieves – testy alfa wkrótce dostępne dla wszystkich

Studio Rare poinformowało o planowanym rozszerzeniu technicznych testów Sea of Thieves. Od grudnia z alfą pirackiego tytułu będą mogli zapoznać się wszyscy gracze, o ile wcześniej zarejestrują się w wewnętrznym programie gry.

Od grudnia techniczna alfa Sea of Thieves będzie dostępna dla wszystkich. - Sea of Thieves – testy alfa dostępne dla wszystkich - wiadomość - 2017-11-24
Od grudnia techniczna alfa Sea of Thieves będzie dostępna dla wszystkich.

Studio Rare poinformowało o rychłym zakończeniu obecnej fazy alfy Sea of Thieves, pirackiej gry sieciowej tworzonej pod egidą Microsoftu. Jak czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Xboksa, początkowo skromne testy z zaledwie tysiącem uczestników przyciągnęły już 200 tysięcy zaproszonych graczy, a sama gra rozrosła się o kolejne elementy. Z tego powodu twórcy zdecydowali się na przejście do ostatniej fazy testów, która będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych od grudnia. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się do programu Insider Sea of Thieves przed 1 grudnia, co wiąże się z podpisaniem umowy o poufności (czytaj: zakazem publikowania materiałów z gry), a tym samym wymaga ukończonych 18 lat. Ponadto niezbędne jest posiadanie konta Xbox Live, a w przypadku konsoli Xbox One również aktywnego abonamentu Xbox Live Gold.

Wypada zaznaczyć, że ani w komunikacie, ani na oficjalnej stronie testów nie pada słowo „beta”, a ogłoszenie zdaje się potwierdzać, że będzie to kontynuacja technicznych alfa-testów. Tym samym wciąż czekamy na zamkniętą betę, którą zapowiedziano jeszcze rok temu. Nie znamy też dokładnej daty premiery Sea of Thieves – według dotychczasowych informacji gra ma zadebiutować na początku przyszłego roku na PC oraz Xboksie One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sea of Thieves

Sea of Thieves