Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 marca 2018, 10:55

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 3-4 marca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Gran Turismo Sport z rocznym abonamentem PlayStation Plus, Destiny 2 czy Dooma.

Już piątek, więc zapraszamy do przeglądu promocji na pudełkowe wersje gier. Tym razem szczególnie polecamy Gran Turismo Sport z RTV Euro AGD. Produkcję kupicie w pakiecie z roczną subskrypcją PlayStation Plus za 249 zł. Poza tym w wielu sklepach znajdziecie różne wyprzedaże, np. w Muve przygotowano ofertę na gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki, w CDP przeceniono tytuły Blizzarda, a w Saturnie i Media Markt taniej kupicie część nieco starszych produkcji. Jest z czego wybierać, choć tego samego nie można powiedzieć o konsolach, które tym razem nie doczekały się porywających ofert.

Gran Turismo Sport z PS Plus w RTV Euro AGD. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 3-4 marca - wiadomość - 2018-03-02
Gran Turismo Sport z PS Plus w RTV Euro AGD.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.