Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2017, 10:34

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 17-18 czerwca

Pudełkowe promocje nieustannie tracą na rzecz cyfrowych, ale co jakiś czas udaje się znaleźć kilka ciekawych propozycji. Zapraszamy na najnowsze zestawienie gier w niskich cenach.

Zbliża się kolejny weekend, więc przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu ciekawych promocji na pudełkowe wersje gier wideo oraz konsole. Wielkiego szaleństwa nie ma, ale możecie zaopatrzyć się chociażby z skradankę Styx: Shards of Darkness w obniżonej cenie czy też kupić RPG Torment: Tides of Numenera za niecałe 50 zł.

Jeżeli polujecie na Torment: Tides of Numenera, to radzimy zajrzeć do sklepu Morele. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 17-18 czerwca - wiadomość - 2017-06-16
Jeżeli polujecie na Torment: Tides of Numenera, to radzimy zajrzeć do sklepu Morele.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.