Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 września 2017, 11:35

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 16-17 września

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem najlepsze oferty znajdziecie w Empiku, gdzie taniej kupicie m.in. PC-towe Call of Duty: Infinite Warfare.

W ten weekend niestety obyło się bez większych wyprzedaży na gry pudełkowe. Właściwie tylko w Empiku można znaleźć kilka interesujących pozycji, które wypunktowaliśmy poniżej. Nieco lepiej jest w przypadku sprzętu. Ciekawe oferty na konsole Xbox One i PlayStation 4 ponownie znaleźliśmy w zagranicznym game.co.uk, a oprócz tego kusi jeszcze promocja w RTV Euro AGD na XOne S w zestawie z Forzą Horizon 3 i dodatkiem Hot Wheels oraz półroczną subskrypcją Xbox Live Gold. Do tego pakietu za 1 zł można dokupić nadchodzącą grę FIFA 18.

PC-towe Call of Duty: Infinite Warfare można kupić za niecałe 60 zł w Empiku. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 16-17 września - wiadomość - 2017-09-15
PC-towe Call of Duty: Infinite Warfare można kupić za niecałe 60 zł w Empiku.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.