Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 września 2017, 11:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 16-17 września

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem najlepsze oferty znajdziecie w Empiku, gdzie taniej kupicie m.in. PC-towe Call of Duty: Infinite Warfare.

W ten weekend niestety obyło się bez większych wyprzedaży na gry pudełkowe. Właściwie tylko w Empiku można znaleźć kilka interesujących pozycji, które wypunktowaliśmy poniżej. Nieco lepiej jest w przypadku sprzętu. Ciekawe oferty na konsole Xbox One i PlayStation 4 ponownie znaleźliśmy w zagranicznym game.co.uk, a oprócz tego kusi jeszcze promocja w RTV Euro AGD na XOne S w zestawie z Forzą Horizon 3 i dodatkiem Hot Wheels oraz półroczną subskrypcją Xbox Live Gold. Do tego pakietu za 1 zł można dokupić nadchodzącą grę FIFA 18.

PC-towe Call of Duty: Infinite Warfare można kupić za niecałe 60 zł w Empiku. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 16-17 września - wiadomość - 2017-09-15
PC-towe Call of Duty: Infinite Warfare można kupić za niecałe 60 zł w Empiku.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?