Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2011, 13:59

autor: Hed

Grand Theft Auto V pojawiło się na liście wydawniczej brytyjskiego sklepu

Na liście wydawniczej jednego z brytyjskich sklepów pojawiła się nazwa Grand Theft Auto V, czyli oczekiwanej gry sandboksowej studia Rockstar. Dokument został szybko zastąpiony nowszą wersją, z której zniknęła nazwa produkcji. Czyżby kontynuacja GTA miała zostać ujawniona wkrótce?

Grand Theft Auto V pojawiło się na liście wydawniczej jednego z brytyjskich sklepów. Zestawienie zostało wycofane, ale może być kolejnym znakiem na to, że zapowiedź produkcji studia Rockstar zbliża się wielkimi krokami. Według plotek, gra zostanie ujawniona tego lata.

Przeciek na temat GTA V został odkryty przez serwis Gamerzines i dotyczy sklepu Gamestation, czyli jednej z komórek sieci Game. Listę zawierającą nazwę gry studia Rockstar szybko zastąpiono nowszą wersją, z której zniknął właśnie oczekiwany tytuł.

Grand Theft Auto V pojawiło się na liście wydawniczej brytyjskiego sklepu - ilustracja #1

To nie pierwsze plotki na temat piątej części Grand Theft Auto. Kilka dni temu pisaliśmy o doniesieniach Official Xbox Magazine, który jest zdania, że zapowiedź gry odbędzie się jeszcze tego lata. Fanom serii pozostaje wierzyć w te plotki i czekać na dalszy rozwój wydarzeń.