Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2011, 14:00

autor: Soviet

Driver: San Francisco - filmik prezentujący rozgrywkę

Można już obejrzeć film prezentujący zmagania w trybie dla pojedynczego gracza w Driver: San Francisco. Trailer pokazuje m.in. możliwość "przeskakiwania" do innych pojazdów za pomocą systemu "Shift".

W naszym dziale GOL Video pojawił się ciekawy film, prezentujący najnowszą odsłonę serii Driver, której produkcją zajmuję się francuski Ubisoft. Zwiastun, dostępny z polskimi napisami, ujawnia nieco szczegółów na temat trybu dla pojedynczego gracza.

Wskutek konfrontacji z Jericho w poprzedniej odsłonie serii, Tanner trafił do szpitala i zapadł w śpiączkę. Czas jednak leczy rany, bohater dochodzi do siebie, a w dniu kiedy ma zostać wykonany wyrok na jego odwiecznym przeciwniku, chce być jak najbliżej całej akcji. Przestępca z pomocą przyjaciół i dużych pieniędzy ucieka. Naszym zadaniem jest oczywiście ponowne schwytanie uciekiniera.

Innowacyjność gry zawiera się w systemie Shift, który sprawia, że główny bohater może wcielać się w różne postacie, a więc w praktyce przełączać między samochodami/osobami. Jak zaprezentowano na powyższym filmiku, możemy „przenieść" się do radiowozów, by zatrzymać przestępców w ramach misji pobocznych. Poza główną ścieżką fabularną będziemy mogli wziąć udział także w klasycznych wyścigach, zebrać rozrzucone po mapie sekrety czy pobawić się w złoczyńcę, uciekając przed stróżami prawa.

Premiera gry w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz pecety zaplanowana jest na pierwszy dzień września.