Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 19 lutego 2001, 12:07

Gra dla lubiących uczucie strachu

Dzięki uprzejmości firmy IM Group mieliśmy możliwość zrecenzowania gry „Undying”, zrealizowanej na podstawie scenariusza księcia horrorów Clive Barkera , jeszcze przed jej światową premierą! Gra będąca krzyżówką klasycznego FPS i „interaktywnego horroru” posiada naprawdę mroczny klimat i wyczuwalną atmosferę grozy, potęgowaną przez doskonale zgrane z rozwojem akcji efekty wizualne i dźwiękowe.

Dzięki uprzejmości firmy IM Group mieliśmy możliwość zrecenzowania gry „Undying”, zrealizowanej na podstawie scenariusza księcia horrorów Clive Barkera , jeszcze przed jej światową premierą! Gra będąca krzyżówką klasycznego FPS i „interaktywnego horroru” posiada naprawdę mroczny klimat i wyczuwalną atmosferę grozy, potęgowaną przez doskonale zgrane z rozwojem akcji efekty wizualne i dźwiękowe. Oto krótki fragment recenzji, wprowadzający nas w fabułę gry:

„ (...) Przyjaciel ów wzywa Patricka do swojego domostwa w Irlandii, gdzie w tajemniczych okolicznościach zmarli wszyscy członkowie jego rodziny. Cóż, nie byłoby to wcale takie dziwne – w końcu nieszczęścia chodzą po ludziach – gdyby nie fakt, że śmierć wcale nie przeszkadza nieboszczykom w swobodnym hasaniu po całym domu. Wydają się przy tym jacyś tacy przejrzyści, upaćkani krwią, unoszą się parę metrów nad ziemią – a co najgorsze – towarzyszą im stwory, które nijak nie przypominają zmarłych członków rodu Convenantów, nawet tych sprzed kilku pokoleń...”

Zapraszamy do lektury