Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2011, 12:30

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Generator Rex - nowa gra na podstawie serialu Cartoon Network

Activision ogłosiło, że wyda grę Generator Rex: Agent of Providence, tworzoną we współpracy z Cartoon Network Enterprises.

Activision ogłosiło, że wyda grę Generator Rex: Agent of Providence, tworzoną we współpracy z Cartoon Network Enterprises. Tytuł ten ma trafić do sprzedaży w październiku tego roku, na wszystkie popularne platformy sprzętowe.

W produkcji wcielimy się w tytułowego Rexa. Nastolatek potrafi kontrolować nanoroboty, znajdujące się w jego ciele, by tworzyć różne rodzaje uzbrojenia. Te same cząsteczki mogą zamienić ludzi w monstra. Armia takich potworów, dowodzona przez Van Kleissa, zagraża Ziemi. Zadaniem gracza będzie uratowanie ojczystej planety i rozprawienie się z groźnym przeciwnikiem.

Generator Rex - nowa gra na podstawie serialu Cartoon Network - ilustracja #1

Rex Salazar we własnej osobie, nie mylić z Final Fantasy

Rex wraz z przyjaciółmi, zrzeszonymi w organizacji zwanej Providence, odwiedzi dżunglę, tereny pustynne i centra wielkich miast. Lokacje te pełne będą E.V.O., czyli zarażonych nanorobotami ludzi, zamienionych w zmutowane potwory. Pomocne będą znajdowane podczas gry plany, które umożliwią bohaterowi "wytworzenie" nowych broni.

Gra ma trafić na półki sklepowe w październiku. Zagrają w nią posiadacze PlayStation 3, Xboxa 360, oraz użytkownicy konsol Nintendo: DS, Wii i 3DS.