Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 marca 2009, 14:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Drugie uaktualnienie Wielkiej Multimedialnej Encyklopedii Gier 09 już dostępne!

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Multimedialnej Encyklopedii Gier 09 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj dostępne jest jej drugie uaktualnienie.

Wszystkich posiadaczy Wielkiej Multimedialnej Encyklopedii Gier 09 mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj dostępne jest jej drugie uaktualnienie.

Encyklopedia została wzbogacona o kilkaset nowych, szczegółowo opisanych gier, kilkadziesiąt kodów oraz trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły.

Drugie uaktualnienie Wielkiej Multimedialnej Encyklopedii Gier 09 już dostępne! - ilustracja #1

To jednak dopiero początek, uaktualnienie zawiera zestaw najlepszych poradników do gier, które ukazały się na początku bieżącego roku! Po ściągnięciu aktualizacji, Wielka Multimedialna Encyklopedia Gier 09 zostanie wzbogacona m.in. o poradniki do gier takich, jak: Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned, Władcy Móch, Killzone 2, F.E.A.R. 2: Project Origin, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Warhammer 40.000: Dawn of War II, Gothic III: Zmierzch Bogów, Saints Row 2 czy Władca Pierścieni: Podbój.

Przypominamy, że aby zaktualizować uprzednio zarejestrowaną Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Multimedialnej Encyklopedii Gier 09 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Wielka Multimedialna Encyklopedia Gier 09 dostępna jest w Sklepie GRY-OnLine, salonach prasowych, Empikach w atrakcyjnej formie za jedyne 24,90 złotych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.encyklopedia.gracza.pl