Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2018, 10:35

autor: Serek

Diablo III na Switchu jeszcze w tym roku?

Według kolejnego przecieku, użytkownicy Nintendo Switch dostaną możliwość zagrania w Diablo III jeszcze w tym roku. Tak wynika z artykułu opublikowanego przez Forbesa. Z jego treści znamy też szczegóły wydania.

Pan Grozy zagości na Switchu? - Diablo III na Switchu jeszcze w tym roku?  - wiadomość - 2018-08-16
Pan Grozy zagości na Switchu?

Odkąd na początku roku Blizzard opublikował krótki sześciosekundowy filmik, na którym jeden z pracowników studia włącza i wyłącza nocną lampkę, nie milkną plotki na temat wydania Diablo III na konsolę Nintendo Switch. Teraz mamy jeszcze więcej powodów, by wierzyć, że ten scenariusz jest prawdziwy. Jakiś czas temu Blizzard informował, że studio pracuje nad więcej niż jednym projektem w uniwersum Diablo, a teraz pojawił się kolejny przeciek. Magazyn Forbes opublikował na krótko artykuł potwierdzający rewelacje z początku roku. Naturalnie wpis zniknął już ze strony, ale jak wiemy, w internecie nic nie ginie.

Śpieszmy się kochać przecieki, bo tak szybko są usuwane.
Śpieszmy się kochać przecieki, bo tak szybko są usuwane.

Port miałby trafić na Switcha jeszcze w tym roku i zawierać dwa duże rozszerzenia, czyli Reaper of Souls oraz Rise of the Necromancer. Według Forbesa, unikalnym prezentem, przeznaczonym tylko dla posiadaczy Nintendo, będzie skórka na zbroję, przypominająca Ganondorfa z Legend of Zelda. Do tego dochodzi ramka portretu z symbolem Triforce oraz nowy zwierzęcy towarzysz w postaci... kurczaka.

Diablo III w wersji na Nintendo Switch ma umożliwić grę w trybie multiplayer w kilku wariantach. Kooperacyjnie - na tej samej konsoli, oraz w grupie do czterech graczy na osobnych urządzeniach z pomocą usługi Battlenet. Cenę ustalono na 60 dolarów. I choć wciąż żadna z tych informacji nie została potwierdzona przez Blizzarda, to wszystko wskazuje, że użytkownicy Switcha dostaną szansę pozwiedzać lochy jeszcze w tym roku. Za takim obrotem spraw przemawia duża liczba szczegółów oraz screeny przedstawiające zbroję. Konkretów możemy spodziewać się na targach gamescom, które już za tydzień.

  1. Oficjalna strona internetowa Blizzarda
  2. Poradnik do gry Diablo III