Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2021, 22:16

Diablo 1 w Diablo 3 - event Ciemność nad Tristram powraca

Studio Blizzard Entertainment szykuje się do obchodów rocznicy premiery pierwszego Diablo. Wkrótce raz jeszcze zwiedzimy katedrę w Tristram w trzeciej odsłonie serii.

Dla jednych koniec grudnia to Sylwester i zbliżający się Nowy Rok. Dla innych – rocznica premiery pierwszego Diablo. O tej ostatniej przypomina nam firma Blizzard, która zapowiedziała ponowny powrót wydarzenia Ciemność nad Tristram w Diablo III 1 stycznia o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Zgodnie z nazwą, wydarzenie pozwoli raz jeszcze zmierzyć się z piekielną grozą Katedry w Tristram. Bohaterowie dosłownie cofną się w czasie, by przemierzyć 16 poziomów katakumb znanych fanom z pierwszej części cyklu. Tam też spotkają znajome maszkary i wyposażenie, by wreszcie zmierzyć się z samym Mrocznym Władcą. Wszystko to na silniku Diablo III.

Dostęp do tych atrakcji otrzymamy, o ile ukończymy serię zadań związanych z kultystami i odnajdziemy wskazówki, które doprowadzą nas do portalu czasowego. Ten zresztą pozostanie zamknięty do 4 stycznia do godziny 1:00 czasu polskiego. Nagrodą za aktywności wykonywane w ramach wydarzenia będą zwierzaki, portrety, unikatowe wzorce transmogryfikacji i inne cenne nabytki.

Ciemność nad Tristram będzie dostępna do 1 lutego do godziny 1:00 czasu polskiego.