Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2020, 09:15

autor: Bartosz Świątek

Diablo 3 - w styczniu powróci event Darkening of Tristram

Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że na początku stycznia 2021 roku w grze Diablo 3 rozpocznie się kolejna odsłona wydarzenia Darkening of Tristram.

W SKRÓCIE:

  1. w nocy z 3 na 4 stycznia do Diablo 3 powróci event Darkening of Tristram;
  2. gracze ponownie zwiedzą katedrę w Tristram oraz jej podziemia i zyskają szansę zdobycia rozmaitych nagród – np. portretów, osiągnięć, petów i efektów transmogryfikacyjnych;
  3. wydarzenie potrwa do końca stycznia.

W popularnej grze hack’n’slash Diablo III rozpocznie się niedługo kolejna odsłona wydarzenia Darkening of Tristram, w ramach którego powrócimy do lokacji znanych z pierwszej odsłony cyklu. Mowa o katedrze w tytułowym miasteczku i znajdujących się pod nią lochach pełnych demonów i kultystów. Poniżej fragment opisu z notki opublikowanej przez studio Blizzard Entertainment.

Zaczynasz swoją podróż będąc na tropie grupy tajemniczych kultystów sprowadzających kłopoty na Sanktuarium. Polując na nich w Trybie Przygody, odkryjesz wskazówki prowadzące do portalu, który przeniesie Cię w przeszłość Tristram, i przerażającą ciemność, która ogarnęła miasto tak wiele lat temu...

W ramach eventu będziemy mogli zmierzyć się z dobrze znanymi wrogami i zdobyć przeróżne nagrody – osiągnięcia, portrety, pety i efekty transmogryfikacyjne. Warto odnotować, że część fantów ma być ukryta; ich odnalezienie będzie wymagało uważnego przeczesania plansz i odblokowania wszystkich dostępnych achievementów.

Wydarzenie Darkening of Tristram rozpocznie się w nocy z 3 na 4 stycznia (o 1:00 czasu polskiego), choć kultyści będący przyczyną całego zamieszania pojawią się w Diablo 3 dzień wcześniej. Należy zaznaczyć, że event będzie miał charakter czasowy - potrwa tylko do końca miesiąca, więc jeśli jesteście zainteresowani ponownym zwiedzeniem katedry Tristram, nie zwlekajcie zbyt długo.

  1. Zło powróciło - recenzja gry Diablo III
  2. Recenzja gry Diablo III w wersji na konsole - król hack'n'slash na padzie
  3. Diablo III: Reaper of Souls – poradnik