Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2018, 18:45

autor: "Vergil"

Data premiery i cena Diablo 3 Eternal Collection na Nintendo Switch

Firma Blizzard Entertainment podzieliła się datą premiery Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch. Produkcja trafi na konsolę giganta z Kioto za niespełna dwa miesiące.

Niemal miesiąc po zapowiedzi gry Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch firma Blizzard Entertainment podzieliła się jej datą premiery. Jak się okazuje, tytuł trafi na „pstryczka” 2 listopada 2018 roku. Posiadacze hybrydowej konsoli giganta z Kioto zapłacą za niego 59,99 dolarów, czyli około 220 złotych.

Warto przypomnieć, że zestaw znany z innych platform zostanie wzbogacony o skrzydła i zbroję dla bohatera (która upodobni go do Ganondorfa z serii The Legend of Zelda), ramkę portretu oraz zwierzęcego towarzysza (kurczaka). Ponadto na Switchu będzie można rozpocząć zabawę od razu w Trybie Przygody (pomijając kampanię fabularną) oraz bawić się nie tylko przez Internet lub na wspólnym ekranie, lecz także robiąc użytek z możliwości bezprzewodowego łączenia maksymalnie czterech konsol. Dopełnieniem tego wszystkiego jest fakt, że gra będzie działać w sześćdziesięciu klatkach na sekundę; w trybie przenośnym tytuł uruchomi się w rozdzielczości 720p, z kolei po podłączeniu do zewnętrznego wyświetlacza – w 960p.

Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch to zestaw znany z innych platform, wzbogacony o kilka małych dodatków. - Data premiery i cena Diablo 3 Eternal Collection na Nintendo Switch - wiadomość - 2018-09-13
Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch to zestaw znany z innych platform, wzbogacony o kilka małych dodatków.

Poza tym posiadacze wersji na Nintendo Switch będą się cieszyć z całej zawartości oryginalnego Eternal Collection, czyli pakietu, w którego skład wchodzi podstawowa wersja gry Diablo III oraz rozszerzenia Reaper of Souls i Przebudzenie nekromantów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Diablo III: Eternal Collection
  2. Poradnik do gry Diablo III: Reaper of Souls