Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2017, 20:54

autor: Góral

Powstaje Diablo III: Eternal Collection na PS4 i XOne

Dzięki amerykańskiej organizacji ratingowej ESRB dowiedzieliśmy się, że studio Blizzard planuje wypuścić na konsolach PlayStation 4 i Xbox One drugą edycję gry Diablo III - Diablo III: Eternal Collection.

W bazie ESRB (Entertainment Software Rating Board), amerykańskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wideo, pojawił się wpis dotyczący gry Diablo III: Eternal Collection na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wygląda więc na to, że na sprzęcie Sony i Microsoftu pojawi się wkrótce druga wersja tej samej produkcji. Przypominamy bowiem, że Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition dostępne jest na tych samych urządzeniach od sierpnia 2014 roku. Czego można więc oczekiwać po Eternal Collection? Nie wiemy na 100%, ale wydaje się, że będzie to po prostu najnowsza wersja zawierająca wszystko, co wyszło do tej pory oraz powstający dodatek Przebudzenie Nekromantów.

Diablo III: Eternal Collection w bazie ESRB. - Powstaje Diablo III: Eternal Collection na PS4 i XOne - wiadomość - 2017-06-05
Diablo III: Eternal Collection w bazie ESRB.

Podstawowa wersja Diablo III zadebiutowała na PC-tach w maju 2012 roku. Nieco ponad rok później gra ukazała się na Xboksie 360 i PlayStation 3, aż w końcu trafiła na nowszy sprzęt konsolowych gigantów wraz z dodatkiem Reaper of Souls. Produkcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów – łącznie sprzedano ponad 30 milionów egzemplarzy, przy czym są to dane z sierpnia 2015 roku, więc obecnie wynik jest z pewnością wyższy.

Powstaje Diablo III: Eternal Collection na PS4 i XOne - ilustracja #2