Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2017, 17:11

autor: Góral

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów ukaże się za tydzień

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że Przebudzenie Nekromantów, drugi dodatek do gry Diablo III, ukaże się 27 czerwca na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach, wraz z aktualizacją 2.6.0. Jednocześnie potwierdzono Eternal Collection na PS4 i XOne.

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów ukaże się za tydzień - ilustracja #1

Poznaliśmy termin premiery dodatku Przebudzenie Nekromantów (Rise of the Necromancer) do gry Diablo III. Rozszerzenie ukaże się w następny wtorek, 27 czerwca, na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach. Do działania wymagana będzie wersja Diablo III: Reaper of Souls (komputery osobiste) lub Diablo III: Ultimate Evil Edition (urządzenia Sony i Microsoftu). Zainteresowani muszą przyszykować 14,99 euro (około 63 zł).

Przebudzenie Nekromantów w skrócie:
  • dodatek do gry Diablo III;
  • ukaże się 27 czerwca na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach;
  • sprzedawany będzie w cenie 14,99 euro (około 63 zł).

Wraz z dodatkiem ukaże się aktualizacja 2.6.0, niezbędna do działania nowej zawartości. Patch wprowadzi Szczeliny Wyzwań (cotygodniowa, statyczna wersja wcześniej ukończonych Głębokich Szczelin) oraz dodatkowe strefy: Zasnute Wrzosowiska, Świątynię Pierworodnych oraz Krainy Przeznaczenia. Wiemy też, o której rozpoczną się prace konserwacyjne – niedługa (godzina, może dwie) przerwa w działaniu rozpocznie się w Europie na PC-tach o godzinie 23:00 czasu polskiego i o 17:00 czasu polskiego na konsolach.

W opublikowanym FAQ potwierdzono również Diablo III: Eternal Collection. Zgodnie z przewidywaniami, będzie to pakiet na konsole PlayStation 4 i Xbox One, składający się z Diablo III: Ultimate Evil Edition i dodatku Przebudzenie Nekromantów. Gra sprzedawana ma być w promocyjnej cenie 39,99 euro (około 169 zł).